Gainer alınır mı?

masad34

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar zayıfım ve kilo gerek sadece evdeki besinler yetmiyor o yüzden gainer almayı düşünüyorum. Bütçem çok yok ve gainerların 5Kg'si yaklaşık 1 ay yetiyor ve fiyatından dolayı her ay para veremem. Sizce yine de 1 aylık da olsa gainer alınır mı? Beğenirsem diğer aylarda belki alabilirim, yoksa evdeki besinlerle devam mı etmeliyim? Ayrıca evde yenecek çok kalorili kilo aldıran kuruyemiş, yulaf, pirinç unu, cicibebe hariç var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben musabık vücüt gelistirme yarısmacısıyım hocam. Genelde gainer önermiyorum fakat tabii ki destek alabilirsin. Karbonhidrat ve sağlıklı yağlarla kalori arttırabilirsin. Ama ağırlıklı makro karbonhidrat olsun tabii ki temiz karbonhidrattan bahsediyorum. İnsülini çok tetiklemeyecek şekilde gün içine 4 5 öğün baldo pirinç yapabilirsin ki fiyatları ucuz zaten. Ama maalesef ülkemizde protein para işi onu nasıl çözersin bilemiyorum.

Ben musabık vücüt gelistirme yarısmacısıyım hocam. Genelde gainer önermiyorum fakat tabii ki destek alabilirsin. Karbonhidrat ve sağlıklı yağlarla kalori arttırabilirsin. Ama ağırlıklı makro karbonhidrat olsun tabii ki temiz karbonhidrattan bahsediyorum. İnsülini çok tetiklemeyecek şekilde gün içine 4 5 öğün baldo pirinç yapabilirsin ki fiyatları ucuz zaten. Ama maalesef ülkemizde protein para işi onu nasıl çözersin bilemiyorum.

Hocam peki swiss mass gainer nasıldır? İçinde kreatin ve BCAA'da var.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı