LG G2 mi S4 mü yoksa GM Discovery Elit mi

Rica ederim. Diğer telefonlarla aklını karıştırma hiç. LG G2 güzel bir telefondur. BilgisayarKurdu'nun incelemelerini bulabilirsin forumda.

Lg G2 öneririm. 7 aydır kullanıyorum. Merak ettiğin herhangi bir şey varsa sorabilirsin:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arka kapağın açılmaması bir yönden de iyidir. Telefonun bütünlüğü korunur. Benim iki telefonum da o şekilde. Hiçbir dezavantajını görmedim. Sadece bataryanın ömrü bittiğinde 2-3 sene sonra servise götürmen gerekecek.

Telefonun şu ana kadar performans anlamında bir sıkıntı yaşadınız mı peki ?
Çok nadir de olsa yaşadım. LG'nin kendi stock ROM'u Android üzerinde çok oynanmış bir ROM. Dolayısıyla ara sıra stabilite problemleri yaşatabiliyor. Ben çok uzun zamandır custom ROM kullandığım için stock ROM'un son durumunu bilmiyorum tabii. :)

Arka kapağın açılmaması bir yönden de iyidir. Telefonun bütünlüğü korunur. Benim iki telefonum da o şekilde. Hiçbir dezavantajını görmedim. Sadece bataryanın ömrü bittiğinde 2-3 sene sonra servise götürmen gerekecek.
Hiç bir cihazı 2-3 yıl kullandığımı hatırlamıyorum zaten. :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı