Lg G2 Nasıldır?

Umut Diker

Kilopat
Yer
Uşak
Daha fazla  
Meslek
İnşaat Mühendisliği Öğrencisi
Kuzenime bayramdan sonra telefon alacağız 1200 civarı bütçesi var bence en ideal g2 görünüyor ama benim g2'im sorunu var mı takılma yapıyor mu bilmiyorum. 16 gb yeter mi kullan arkadaş var mı yardımcı olurmusunuz 3-4 yıl götürür mü? Teknik özellikleri gayet iyi ama pratikte nasıl bilmiyorum.

G2 candır. Belki de o bütçeyle alabilileceğiniz en iyi telefonlardan biridir. Ayrıca hafızayı onun belirlemesi lazım, ne için kullanacağını biz mi bilelim :).

Edit: Hafıza kartı girişi yokmuş (allah allah :()

Son düzenleme:
G2 candır. Belki de o bütçeyle alabileceğiniz en iyi telefonlardan biridir. Ayrıca hafızayı onun belirlemesi lazım, ne için kullanacağını biz mi bilelim :). Yine de 16GB yanında bir hafıza kartı işini görecektir diye umuyorum.
Hafıza kartı takılmıyor G2'ye. G2 güzeldir. 16 GB bana yetiyor ama ona yeter mi bilemem.

Müzik resim 2gb gerisine uygulamalar ve oyun yükleyecekmiş Sorunu yok değil mi sorunu yoksa g2 alacak

G2 iyi, güzel ve hızlıdır tavsiye ederim ama ben bi GFlex'e bak derim.Seçim bana kalsaydı bu hafta inceledim GFlex'i ve gider GFlex alırdım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı