LG G2 nasıldır?

Umarım o yazıya bakarak S620, S810'dan daha güçlüdür gibi bir sonuç çıkarmamışsınızdır. S810'un ısınmadan dolayı benchmarklarda biraz daha düşük puan alması daha güçsüz olduğu anlamına gelmez.

Son düzenleme:
Sentetik test. Gerçegı yansıtmayabılır. Benim söylemek ıstedıgım yeni nesil 600serısının iyi performans verdiği. Siz G2 alın kardeşim. Hatta almışken 3 tane al. Taşlanıcam burada ;)

Ben G2'yi övmeye çalışmıyorum. M4 Aqua gibi bir cihazı önermiş olmanızın yanlış olduğunu anlatmaya çalışıyorum. Tabi siz anlamak istediğiniz türden anlıyorsunuz. G2'ye alternatif önermeme nedenim bu konunun telefon önerisi konusu olmaması. Eğer bir alternatif önereceksem de o Zenfone 2 olur. M4 Aqua bahsi geçen 2 cihazdan daha alt seviyedir.

Ben yeni nesil 600 serisinin peformansı kötü demiyorum zaten. 8'li ve 6'lı serinin farklı segmentlerde olduğunu söylemeye çalışıyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı