LG G2 ? XPERİA Z1 ?

Battleship353

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir / Karşıyaka
Daha fazla  
Meslek
Şu an Öğrenciyim ama Yazılım Mühendisi
Başlıkta belirttiğim gibi Hangi Telefonu tercih etmeli . Kamera önemli benim için . İncelemelerde LG G2 Kamera odaklaması ve Lensleri kalitesiz olduğunu Gördüm . Ama F/P oranında Lg g2 dünyanın en iyisi . Z1 de Kasa kalitesi bakımından çok iyi . Hangisi alınmalı ?

z1 bence neden diye soracak olursan sonny eline al bırakamassın ama illa kamere olcak diyosan yakında oppo diye bi marka hem 2k ekranlı 4k video çekimi yapan 50 mp kamerası olan bi telefon çıkartcak 580 dolar kayıt vs hepsi z1 e veya lg e eşit olur fiyatı ama perfomas falan süper 2.5 hız 3 gb bellek daha ne olsun :D

Eğer F/P diyorsan artık en iyisi GMD Elite. 16 mpx kamerası da kötü değil ama Z1'in kamerası nasıl bilmiyorum. Ayrıca GMD Elite'de 8 Mpx otofokuslu ön kamera var.
Oppo'nun telefonu 50 Mpx değil, 13 Mpx ama fotoğrafları birleştirip 50 Mpx boyutunda fotoğraf elde ediyor ama kalitesini bilemem.
Eğer işletim sistemine dikkat etmiyorsan Nokia Lumia 1020 düşünebilirsin.

Sony, kamera alanında başarılı bir marka. Su geçirmez olması ve tasarımı ile Z1 bence çok çok önde.

Arkadaşlar her şey megapiksel değil.

Mesela bende eski bir 8 MPX bir fotoğraf makinesi vardı. Ama Galaxy S'in fotoğraflarının yanında hesap makinesi gibi kalıyordu.

Ben Z1 öneriyorum.

Arkadaşlar her şey megapiksel değil.

Mesela bende eski bir 8 MPX bir fotoğraf makinesi vardı. Ama Galaxy S'in fotoğraflarının yanında hesap makinesi gibi kalıyordu.

Ben Z1 öneriyorum.
Ben de onu diyorum zaten :) Oppo yeni telefonunda Sony'nin 13 mpx değerinde bir kamerasını kullanıyor ama yazılımsal bir değişiklikle 50 megapikssel boyutunda resim oluşturuyor. 50 mpx ama kaliteli mi diye düşünüyorum ben de :)
Sanmıyorum L1020 den iyi olsun, ama haydi hayırlısı :)
Gerçi Türkiye'ye gelmeyecek ama yurtdışından getirten biri olursa anlarız :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı