LG G3 vs G4?

Hangisi?

• LG G3

Oy: 3 12,0%
  • LG G4

Oy: 21 84,0%
  • LG G4 Dual Sim

Oy: 1 4,0%

• Oy verenlerin toplamı
    25
Telefonu herzaman elinden düşürmesen her telefon şarjı çabuk biter. Benim telefonda G4 ortalama şarj ömrü sunmakta.
Boşuna kendinizi kandırmayın. Ortalama kullanımda bir günü zor çıkarıyor. Ama pil ömrü ile ilgili öncelikli olan kullanım süresi değil kullanılan uygulamalar ve telefonu kullanma becerisidir. Ayrıca yüklü miktarda para veriyorsun ve bu kadar uygulama özellik sana sunuyor ama sen kısıtlı kullanmak zorunda kalıyorsun. İşte bu tam olarak günümüz akıllı telefonlarının pil sorunudur. Son olarak yorum yazmadan önce düşünmenizi öneririm.

Boşuna kendinizi kandırmayın. Ortalama kullanımda bir günü zor çıkarıyor. Ama pil ömrü ile ilgili öncelikli olan kullanım süresi değil kullanılan uygulamalar ve telefonu kullanma becerisidir. Ayrıca yüklü miktarda para veriyorsun ve bu kadar uygulama özellik sana sunuyor ama sen kısıtlı kullanmak zorunda kalıyorsun. İşte bu tam olarak günümüz akıllı telefonlarının pil sorunudur. Son olarak yorum yazmadan önce düşünmenizi öneririm.
Bırak bu işleri kendimi kandırıyormuşum. Sabaha kadar dokunmasam %2 şarj yiyor. Günde 2 kere takıyorum o kadarda nete giriyorum.

Bu ekran değerleri sizde %50 civarıdır ekran parlaklığıda otomatik:
Screenshot_2016-06-16-10-11-02.png

Not: Pil 10 ila 2 kadar kullanım gece. Sabahta 1 saat kullanım.

Son düzenleme:
Ben g3 ü ilk aldığımda şaşırmıştım . Gece sabaha kadar giç şarjı düşmemişti sonra bir güncelleme geldi ondan sonra geceden sabaha kadar %3-5 şarj yemeye başlamıştı .

Ben normal günlüş işlemiri yapıp facebok vs giriyorum akşam eve kadar dayanıyor bana ve buda yeterli . Bütün özellikleri interneti vs kapatıp sadece konuşma için kullanmıştım deneme amaçlı 3 gün dayanmıştı .

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı