LG G3'ten iPhone 5S'e geçmek mantıklı mı ?

BerlT

Hectopat
1-2 Aydır Lg G3 32Gb kullanıyorum ve gayet iyi bir telefon ama babam benim telefonumu almak istiyor ve bende telefonun 5.5'' ekranı bana biraz büyük geldiği için vermek istiyorum telefon zaten çoğu zaman, okulda ya da dışarıda cebimde rahatsız ediyor ve bende biraz küçük telefona geçmek istiyorum ve birçok telefon kullandım (Babam bilirkişi ve birçok telefon incelemesi için geliyor bende telefonları denerken çoğu telefonu inceleyebiliyorum.) ve küçük olupta en iyi seçimin ıphone 5s olduğuna karar verdim ve sizlere bu konuda birkaç sorum var;

1-Iphone 5s 2 yıl önceki bir telefon ama alınabilir mi ?
2-Batarya performansı sizce nasıl ? (Lisedeyim ve 5. derse kadar G3 en fazla %60'a indiğini gördüm.)
3-Youtube de videoları en fazla kaç P oynatabiliyor ?
4-Sizce alınmalı mı ve ya başka hangi telefonu önerirsiniz ?

Not : Telefonda pek oyun oynamam oynasamda 2D oyunlar oynarım ama en fazla video izler ya da internette gezinirim.

Şimdiden herkese yardımları için teşekkürler... :utanç:

Son düzenleme:
Evet halen alınabilir bir telefon ancak yapabileceklerin kısıtlı ve zor mesela şarkı indirmek gibi. Daha önce de IOS kullandığım için benim için sıkıntı yok, bende almak istiyorum. Ama 1500-1600 Mah pil G3'ten sonra baya düşük gelir. Sonuçta güçlü bir telefon olduğu için pil tüketimi yüksektir ancak IOS9 ile güç tasarrufu modu geldi. Etkili oluyormuş. Kullananlardan objektif bir bilgi almak lazım.

Bende bu aralar almak istiyorum ve alıcam ama bu konuda biraz çekingenim , bilirkişilikle bize 4s gelmişti 2-3 ay bi dosyasını beklerken ben kullanıyordum ev içinde telefon çok güzel gelmişti bana o yüzden ve androidi pek sevene birisi değilim :/ ama pilini 1-2 kere şarj etmek gerekiyorsa bile taşınabilir şarj aleti alsam olur mu ? ayrı olarak

Şimdi eğer batarya için bir telefon düşünyüorsan tabiki de lg de kalacaksın ama telefonum sıkıntısız olsun programlar da sıkıntı cıkartamasın donma kasma olmasın diyorsan da 5s alacaksın. Ki söyle bi durum da var her telefonun bataryası yavaş yavaş tükeniyor önemli olan nasıl kullanıldığı

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı