LG G3'ten iPhone 6'ya Geçmek Mantıklı mı?

Eray Ünal

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Evet arkadaşlar sorum başlıktaki gibi. 6 aydır LG G3 kullanıyorum ve bataryası hariç beni üzmeyen bir cihaz. iPhone 6'nın da hoşuma giden yanı iOS ve metal kasaya sahip olması. Sizce G3'ten i6'ya geçmeli miyim? Teşekkürler.

Windows Phone'lu bir cihaz almanı tavsiy e ederim. Kamera, stabilite, ekran, performans ve pil konusunda diğer firmalara fark atmaya devam ediyor. Apple ürünleri her sene ayrı sürüm için ayrı telefon üretirken Microsoft için ilk üretilen telefonla son üretilen telefon hep güncel kalmaya devam ediyor. Hem hesaplı hem kaliteli.

Aslında alınabilir fakat o fiyata daha iyi bir android cihaza sahip olabilirsiniz. Örneğin Galaxy S6.

Eğer geçeceksen 6'ya değilde 6S'e geç. Çünkü yeni nesil iPhonelar eski nesile göre kat kat daha güçlü. Ve diğer cihazlara göre daha yeni özellikleri var. G3'ten 6'ya geçmek fark yaratmaz sende. 6S'te ancak o farkı çok iyi anlarsın. 6S düşün derim.

Hesabını şuna göre yap. Öyle çok müzik dinlemem diyorsan ve bir kaç iyi oyun bana yeter dersen 16 GB sana yeter. Ama içini müzik, video ve fotoğraf ile dolduracam ve gördüğüm tüm oyunlarda içerisinde kalsın kararsızım dersen hiç 16 GB düşünme ve 64 GB al.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı