LGS netlerim bir anda düştü

yiğitarda

Centipat
Merhaba, bayram tatilinden önce puanlarım 390 400 civarında ilerliyordu ancak tatilden sonraki denemeler 360-350 civarlarına düştü geri nasıl toparlayacağım emin değilim, bir de 415 civarı bir puan istiyorum ama tatil sonrası yapabileceğimden emin değilim. Ne gibi tavsiyeler verebilirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu nasıl bir soru böyle😂 ilk kendine sor neden düştüğünü sorgula dersleri boşlamış olabilirsin yeterince çalışmıyor olabilirsin sadece okuldaki denemelri çözme ayrıca.

Merhaba, bayram tatilinden önce puanlarım 390 400 civarında ilerliyordu ancak tatilden sonraki denemeler 360-350 civarlarına düştü geri nasıl toparlayacağım emin değilim, bir de 415 civarı bir puan istiyorum ama tatil sonrası yapabileceğimden emin değilim. Ne gibi tavsiyeler verebilirsiniz?
En baştan kendine güvenini kaybedip tatil sonrası yapabileceğimden emin değilim demişsin. Bu kafadan çıkman gerek ilk önce.

Ben sınava girmeden önceki son deneme sınavında 370 yapıp dershanede 90. olmuştum. Sınavda 0.76 yüzdelik yaptım. Takma yani, hiçbir şey ifade etmiyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı