Koldaki kıl içeri gömülüyor

EM1542

Picopat
Daha fazla  
Kolumdaki kılım derimin içine çıkmış fakat hep aynı yerde bu olay 1 ay aralıkla oluyor bu normal mi? Bugün de derimin içine çıktığını fark ettim dershanede sonra çıkarttım onu. Ne yapmalıyım?

Kolumdaki kılım derimin içine çıkmış fakat hep aynı yerde bu olay 1 ay aralıkla oluyor bu normal mi? bugün de derimin içine çıktığını fark ettim dershanede sonra çıkarttım onu. Ne yapmalıyım?
Derimin içine çıkmış derken şöyle
1714507174899.png

Bunu biliyordum ama bunun çözümü yok mu? Artık okulda uçlu kalemin ucu ile derimden çıkartmaktan bıktım. Ayrıca kıl dönmesi gibi değil dışarıdan kıl gözüküyor 2 kıl arasına ince bir şey geçirip yukarı çekince hemen düz oluyor.

Ve daha 13 yaşındayım. Bu normal mi?

Bunu biliyordum ama bunun çözümü yok mu? Artık okulda uçlu kalemin ucu ile derimden çıkartmaktan bıktım. Ayrıca kıl dönmesi gibi değil dışarıdan kıl gözüküyor 2 kıl arasına ince bir şey geçirip yukarı çekince hemen düz oluyor.

Daha bu yaşta vücut kıllarınla ilgili sorun yaşadığına göre seni çok zor bir ergenlik dönemi bekliyor sanırım.

Ailenizin haberi var mı? Ameliyatsız istiyorsanız internetten gördüm fenol tedavisi ile olabilirsin.

Geri
Yukarı