LGS'de 480 puan nasıl yapılır?

paragraf çöz. Konu anlatımını iyice yap eksiğin olmasın ve sakın dikkat dağınıklığı yaşama yaşarsan çok sıkıntı ben normalde 480 küsur puan alıyordum ama dikkatsizlikten fenden 4 soruyu optikte yanlış işaretlemişim türkçeden de 2 soruyu
normalde türkçe 2, fen 1 yanlış olacaktı diğerleri full dü zaten
Çocukluğumdan beri kitap okumayı seviyorum o yüzden paragraf yerine genelde kitap okuyorum yine de öneriniz için teşekkürler.Matematikten başlarda çok kötü söylemek bile istemediğim netler yapıyordum 7-8 gibi hatta 4'e düştüğü oldu.10'un üstüne çıkmazken son iki denemede 12 doğru 4 yanlış diğerinde de 14 doğru tam yaptım.Sizce iyi mi ve daha da artması için öneriniz var mı

Bol bol soru çözün. Soru çeşitliliği her zaman iyidir.
Teşekkür ederim elimden geldiğince çözmeye çalışıyorum

Çocukluğumdan beri kitap okumayı seviyorum o yüzden paragraf yerine genelde kitap okuyorum yine de öneriniz için teşekkürler.Matematikten başlarda çok kötü söylemek bile istemediğim netler yapıyordum 7-8 gibi hatta 4'e düştüğü oldu.10'un üstüne çıkmazken son iki denemede 12 doğru 4 yanlış diğerinde de 14 doğru tam yaptım.Sizce iyi mi ve daha da artması için öneriniz var mı
kesinlikle daha da arttırmalısın. Ben matematikte hep 20 de 20 yapardım o da özel hocam Samet Demir sayesinde tabi depremde vefat etti canım hocam

Teşekkür ederim elimden geldiğince çözmeye çalışıyorum
kitap okumada çok iyi fakat az da olsa paragraf çözmelisin yani günde şuanlık en az 15-20 soru

Selam arkadaşlar, başlıktan anlayacağınız üzere LGS öğrencisiyim ve dershane deneme sonuçlarım en kötü 401, en iyi 446 geldi ve en son denemeden de 444 aldım. Eylül'de ilk deneme puanım 437 gelmişti çoğunuz iyi diyebilir ama 3 ayda yine yerimde saydım 400-450 arası geliyor fakat bir türlü 450 üstüne çıkamıyorum. Hedefim LGS',de, 480 yapmak deneme puanlarımı da ocak şubat ayında 450 üstünde tutmak istiyorum sizce ne yapmalıyım? Düzenli olarak ders çalışıyorum özellikle matematik özel ders de alıyorum fakat çözümünü öğrendiğim soruları bir süre sonra unutuyorum bunun için ne yapmalıyım ve 480 almak için nasıl bir program izlemeliyim önerilerinizi bekliyorum.

Puanların gayet güzel. Tek yapman gereken boş veya yanlış yaptığın sorulara ben neden bunu yapamadım diye bakıp çözümünü öğrenmen. Ekstradan hiçbir şey yapmana gerek yok

Selam arkadaşlar, başlıktan anlayacağınız üzere LGS öğrencisiyim ve dershane deneme sonuçlarım en kötü 401, en iyi 446 geldi ve en son denemeden de 444 aldım. Eylül'de ilk deneme puanım 437 gelmişti çoğunuz iyi diyebilir ama 3 ayda yine yerimde saydım 400-450 arası geliyor fakat bir türlü 450 üstüne çıkamıyorum. Hedefim LGS',de, 480 yapmak deneme puanlarımı da ocak şubat ayında 450 üstünde tutmak istiyorum sizce ne yapmalıyım? Düzenli olarak ders çalışıyorum özellikle matematik özel ders de alıyorum fakat çözümünü öğrendiğim soruları bir süre sonra unutuyorum bunun için ne yapmalıyım ve 480 almak için nasıl bir program izlemeliyim önerilerinizi bekliyorum.

Size daha iyi bir çözüm yolu buldum şu anda telefonu tableti bırakıp ders çalışabilirsiniz :)

Kitap okuma alışkanlığın varsa bunu derslerine engel olmayacak şekilde devam ettir. Düzenli paragraf çöz. Düzenli olarak soru çöz ve mümkün oldukça fazla soru tipi gör. Denemedeki yaptığın yanlışlarının, farklı olarak gördüğün soruların üzerine tekrar tekrar git.

Geri
Yukarı