LGS'de nasıl 490 puan yapılır?

Tepkinizi belli edin, bazı durumlarda susmak onları yüceltip sizi bu döngüye sokuyor. Sonuçta o senin ailen sana değer vermesi lazım.

Ben satranç oyna kesin kazanırsın demiyorum burada. Kesinat veremezsiniz ama dereceye girenlerin birçoğu zamanında satranç turnuvalarına katılmış, kendini bu konuda geliştirmiş kimseler.

Yani olabilir evet. Satranç bayağı beyin eforu gerektiren bir spor bir süre bırakmak zorunda kalıyoruz.

Kaçmayı arıyorum o yüzden.

Hangi şehirde yaşıyorsunuz hocam gizli gizli kütüphaneye gidemiyor musunuz?

Tepkinizi belli edin, bazı durumlarda susmak onları yüceltip sizi bu döngüye sokuyor sonuçta o senin ailen sana değer vermesi lazım.

:D
Keşke öyle bir şey olsa fiziksel şiddete dayanıyorlar hiçbir şey yapmadıgımda

Yani olabilir evet. Satranç bayağı beyin eforu gerektiren bir spor bir süre bırakmak zorunda kalıyoruz.

Hangi şehirde yaşıyorsunuz hocam gizli gizli kütüphaneye gidemiyor musunuz?
istanbul pendik

Şu anlık öyle bir bilgi yok o yüzden puan dedim
En kötü %10 luga girerim 490 la
(Teog geri dönmezse.

Okul rehber öğrt. İle nu konuyu konuşabilirsiniz. Belki o ailenizle konuşur. Yüksek ihtimalle bizim çocuk bilmez de hocabilir deyip dinlerler. Ha dinlemezlerse artık düşünmem lazım, bilemiyorumç

2021 LGS sınavına girdim ve tahmin ettiğimizden daha kolay, stres altında yapamıyoruz. Kendimden örnek verirsem ben son 3 ay çalışmaya başladım ve ciddi başladım. Hedefim İngilizce hariç tüm dersleri yapmaktı ve ben 3 ay çalıştım son 1 ay saldım. 370 puan yaptım ve feni çok seviyordum fulledim feni. Sana tek diyeceğim vazgeçme. Bu soru olmadımı diğer soru olur. Düzenli çalışma ile 500 bile yaparsın. Matematik evet yalan yok çok zor. Ben coronanın son dönemlerinde olan lgs sine girdiğim için Türkçe`de kötü yaptım fakat tüm konular var sizde daha şanslısın.

Bende bir LGS öğrencisi olarak şunu söyleyim, sözeli neredeyse full yapıyorum, Türkçe'den 1 yanlış falan çıkıyor genelde.Fen'de de en az 16-17 yapıyorum ama diğer dersleri iyi yapsamda Matematik olmazsa bir işe yaramıyor o yüzden matematiğe ağırlık vermeni ama diğer derslerini de aksatmamanı öneririm.

Okul rehber öğrt. İle nu konuyu konuşabilirsiniz. Belki o ailenizle konuşur. Yüksek ihtimalle bizim çocuk bilmez de hocabilir deyip dinlerler. Ha dinlemezlerse artık düşünmem lazım, bilemiyorumç
o daha sıkıntı anlatmıştım
psikolaga yönlendirdi oda antidepresan yazdı
ondan sonrası bir şey olmadı

Geri
Yukarı