LGS'ye 5 gün kala ne yapılmalı?

Yasiver

Hectopat
LGS'ye grien arkadaşlara soruyorum sınav sabahı stres olmamak için ne yapmalıyım? Ve bazıları sınav dershanede olduğunuz denemelerden kolay diyor gerçekten öyle mi? Denemelerde 350-400 arası yapıyorum LGS'de 390 + yapmak istiyorum olur mu sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi denemede 350 yaptığınız önemli deneme kolay olabilir zor da olabilir.

Genelleme yapmak çok yanlış birşey böyle konularda.
Reis son girdiğim 10-15 denemede hepsi 350-400 arası sadece bi tane istisna var o da baya kötü geldi ama gerçekten çok zor bir denemeydi ankara yayınlarının hocalar bile dedi lgsde böyle sorulmaz kolay sorular sorarlar dedi yani.

Lgs son günlerindesiniz. Artık konu öğrenmek yerine yapabildiğiniz konuya daha iyi yapmaya bakın. Daha çok etkisini göreceksiniz.
Reis son girdiğim 10-15 denemede hepsi 350-400 arası sadece bi tane istisna var o da baya kötü geldi ama gerçekten çok zor bir denemeydi ankara yayınlarının hocalar bile dedi lgsde böyle sorulmaz kolay sorular sorarlar dedi yani.
Ankara lgs ye 3 kala mı?

Dershanedeki denemelerden daha kolay. Yaparsınız.
2021 LGS matematik sorularına baktım gerçekten işlem yapmadan akıldan çözülebilecek 5 soru felan vardı bana da çok zor gelmedi ama tabi sınav anında o stresle çok basit soruları kaçırabiliriz.
Lgs son günlerindesiniz. Artık konu öğrenmek yerine yapabildiğiniz konuya daha iyi yapmaya bakın. Daha çok etkisini göreceksiniz.

Ankara lgs ye 3 kala mı?
Lgsye 1 kalaydı sanırım

2021 LGS matematik sorularına baktım gerçekten işlem yapmadan akıldan çözülebilecek 5 soru falan vardı bana da çok zor gelmedi ama tabii sınav anında o stresle çok basit soruları kaçırabiliriz.

LGS'ye 1 kalaydı sanırım.

Şu an o soruların basit gelmesinin nedeni dönem başından bu yana o sorulara benzer çok soru çözdünüz. Bir sonraki sene gerçeklerden LGS 2022 ne kolaymış diyecekler 4 yıldır hiç değişmiyor. Bu LGS sorularının çocukla daha önce karşılaşmamış olacaksınız ve çözüm üretmeye çalışırken süreniz çok azalacak. Çünkü hep beyin benzer soruları çözmüş.

Geri
Yukarı