Limitli laptop saçmalığı

ahmetusta0

Picopat
Bu forumda Monster lobisi var. Her cihaza limitli diyor.
Limitsiz göster deyince Monster öneriyor.
Demek ki bütün firmalar kötü, bir Monster mühendisleri deha.
Victus serisi biraz fazla limitli bunu kabul ediyorum ama termal dizayn ile alakalı bu örneğin Acer Nitro Max fana alınca helikopter gibi ses çıkartıyor kullanmak imkansız, aynısı Legion ve ROG STRIX için de geçerli.

Monster lobisine sesleniyorum, Monster dısında limitsiz cihaz gösterin. Legion ve rog da limitli sadece limit daha yüksek wat değerleeine koyulmuş.

Son düzenleme:
HP haterları doluşacak hissediyorum. 😀

Kullandığım cihaz limitli olmasına rağmen performans kaybı yaşamıyorum şahsen. İşlemcinin limitli olmasına çok önem verenler şahsen GTX 1650 takabilirler modellerine. Limitsiz işlemcileriyle RDR2 GoW gibi AAA oyunlarda 20-30 FPS ile oynasınlar.

Legion ve ROG da limitli sadece limit daha yüksek wat değerleeine koyulmuş.

Tamam kaldırılmış oluyor işte :D.

Bu forumda Monster lobisi var. Her cihaza limitli diyor.
Limitsiz göster deyince Monster öneriyor.
Demek ki bütün firmalar kötü, bir Monster mühendisleri deha.

Aynen öyle, sen yap bakalım limitsiz ve soğuk çalışan cihaz görelim. Adamların hedefi zaten maksimum performans, markanın kuruluş amacı bile o denebilir hatta.

Tamam kaldırılmış oluyor işte :D.

Aynen öyle, sen yap bakalım limitsiz ve soğuk çalışan cihaz görelim. Adamların hedefi zaten maksimum performans, markanın kuruluş amacı bile o denebilir hatta.
Monster sadece logo basıyor benim bildiğim. Cihazlar hazır geliyor.
Neyse bu yorumunuz sonucu sizin monster çalışanı olmanızdan şüphelenmeye başladım.

Monster sadece logo basıyor benim bildiğim. Cihazlar hazır geliyor.
Neyse bu yorumunuz sonucu sizin Monster çalışanı olmanızdan şüphelenmeye başladım.

Evet maaş veriyorlar çalışıyorum :D, Monster logo basmakla kalmıyor BIOS'u değiştiriyor o yüzden güç limitleri çok daha iyi.

Geri
Yukarı