Lise öğrencisi gençlere Kadıköy’de polis aracı içinde yapılan işkence

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Uyuşturucunun zararları gibi gözüküyo ama tam bilmiyom olayı.
Hep meslek liseleri.
:LOL::LOL:

Yakında çok sevdiğiniz ülkemizi koruyan o sıkıştığında TOMA yada biber gazına sarılan polisleriniz insanlari İbrahim Kaypakkaya'ya yaptıkları gibi kolu bacağını keserek işkence ile öldürecekler. Peki sebebi ney? Tabi ki de insanların kapitalizm e boyun eğmeyip kendi fikirlerini savunup terörist diye adlandırıldıkları için. Bu ülkede iktidara karşı gelen herkrs terörist ilan edilir. Çünkü iktidar kendi ideolojisinin tersini düşünen insanların halkı uyandırabileceğini bilir ve onları terörist ilan eder yani bu ülkede istediğimiz ideolojik bir fikiri düşünme özgürlüğümüz yoktur.

Son düzenleme:
Yakında çok sevdiğiniz ülkemizi koruyan o sıkıştığında TOMA yada biber gazına sarılan polisleriniz insanlari İbrahim Kaypakkaya'ya yaptıkları gibi kolu bacağını keserek işkence ile öldürecekler. Peki sebebi ney? Tabi ki de insanların kapitalizm e boyun eğmeyip kendi fikirlerini savunup terörist diye adlandırıldıkları için. Bu ülkede iktidara karşı gelen herkrs terörist ilan edilir. Çünkü iktidar kendi ideolojisinin tersini düşünen insanların halkı uyandırabileceğini bilir ve onları terörist ilan eder yani bu ülkede istediğimiz ideolojik bir fikiri düşünme özgürlüğümüz yoktur.
Komünizm b-a-ş-a-r-ı-s-ı-z.
HeRşeYe AnTiYiM MoRuQ HaVaLıYıM

Komünizm b-a-ş-a-r-ı-s-ı-z.
HeRşeYe AnTiYiM MoRuQ HaVaLıYıM
Görmezden geldiğin değer yargılarını küçümseyemez, onlar ile dalga geçemezsin. Çünkü insanlar onun için mücadelesini veriyor. Senin yaptığını ben yapsaydım şu anda forum karışmıştı...
Uyuşturucunun zararları gibi gözüküyo ama tam bilmiyom olayı.
Hep meslek liseleri.
:LOL::LOL:
Olayı tam olarak bilmiyorsanız iyice öğrenin ve öyle yorum yapın. Bu olay size komik gelebilir ama bu komik bir olay değil...

Son düzenleme:

Anlıyorum komünist kardeş. Maalesef bir sabah uyandığımda patates yemek istemiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı