Lise öğrencisi gençlere Kadıköy’de polis aracı içinde yapılan işkence

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Türk polisini kendinize muhatap alabiliyorsunuz. Karşınızda robot yok.
Böyle bir durum karşısında yurt dışındaki polisler olsaydı gösterirlerdi anarşiyi. :)
Eğer bu olaya müdahale edilmeseydi gezi kafalarındaki gibi bir şeyler yapılmaya çalışılırdı.
Olan size değil bu ülkeye oluyor. Dolara vuruyor, TL değer kaybediyor. Ama kimin umurunda...
"Yaşasın anarşi..."
Twitter'da algı çok güzel yönetiliyor. Yanında FOX TV gibi bir mecra da var.
Buna rağmen başarısızlar. :/
Olaya odaklanmak, suçluların yaptıklarını sorgulamak yerine polisi sorguluyorlar.
Gerçekten ilginç kafalar.
Muhalefet gerçekten bu kafalardan arınmalı, yapıcı olmalı.

Türk polisini kendinize muhatap alabiliyorsunuz. Karşınızda robot yok.
Böyle bir durum karşısında yurt dışındaki polisler olsaydı gösterirlerdi anarşiyi. :)
Eğer bu olaya müdahale edilmeseydi gezi kafalarındaki gibi bir şeyler yapılmaya çalışılırdı.
Olan size değil bu ülkeye oluyor. Dolara vuruyor, TL değer kaybediyor. Ama kimin umurunda...
"Yaşasın anarşi..."
Twitter'da algı çok güzel yönetiliyor. Yanında FOX TV gibi bir mecra da var.
Buna rağmen başarısızlar. :/
Olaya odaklanmak, suçluların yaptıklarını sorgulamak yerine polisi sorguluyorlar.
Gerçekten ilginç kafalar.
Muhalefet gerçekten bu kafalardan arınmalı, yapıcı olmalı.

Gezi kafalarındakı imiş. Sen geziye kurban ol sen kimsin? Ya arkadaş size koca bir YUH. Sizin içinizde ne sevgi, ne vicdan, ne de insanlık var! Hızla tükenin başka bir lafım yok.

Gezi kafalarındakı imiş. Sen geziye kurban ol sen kimsin? Ya arkadaş size koca bir YUH. Sizin içinizde ne sevgi, ne vicdan, ne de insanlık var! Hızla tükenin başka bir lafım yok.
İşin içinden çıkamayıp cevap veremeyince yuhalamalar, vicdan yapmalar. :)
Artık yemiyor doğrusu. Samimi olduğunuzu düşünmüyorum.
Gerçi sizde bir sorun yok. Sizin algınızı yönetenler "Vicdanlı" olsaydı bizi birbirimize düşürmeye çalışmazlardı. :) Ben "Halk"ım parti üyesi veya seçmeni değilim. Sadece bizi bölmek isteyenlere karşıyım.

Gerçi sizde bir sorun yok. Sizin algınızı yönetenler "Vicdanlı" olsaydı bizi birbirimize düşürmeye çalışmazlardı. :) Ben "Halk"ım parti üyesi veya seçmeni değilim. Sadece bizi bölmek isteyenlere karşıyım.

Kafalara bak. Sizin ideolojinize karşı olanlar zaten vatan haini, fetöcü, terörist. Senin kelime haznen ne ki benimle laf dalaşına giresin. Yakında kurtulacağız sizin gibilerden rahat olun. Arap özentileri sizi.

Sizin algınızı yöneten insanlarda çok fazla vicdan var açıkcası. Tebrik ederim.

Gel biz bu ülkenin evlatları olarak sokaklarda olacağız 24 Haziran'da!

Almanya sokaklarında rahatça gezebilirsiniz, Belçika'da dahil. Türkiye'de rahat gezebilmen için insan gibi hareket etmen gerekir. "Hepimiz" sokaklarda olacağız demokrasiyi kutlamak için, demokrasiye saldırmak için değil.

Türkiye, fikirlerin en güzel söyleneceği ülke şu dünyada. Fakat bir kesim var konuşmak yerine hep saldırgan ve çamur at izi kalsın kafasında yaşıyor. Bu videonun arkasından ne çıkacak gerçekten merak ediyorum.

Terör veya bölücü, kırşkırtıcı eylemlere karşı polisin uyguladığı şiddet bence halkın tartışma meselesi olamaz. Şiddete karşımıyım? Evet fakat bir açıklaması varsa...

"Biz" derken bile insanları ayırıyorsunuz. Yetmedi sanırım "bidon kafalı, göbeğini kaşıyan adam" gibi tabirleriniz.

Kafalara bak. Sizin ideolojinize karşı olanlar zaten vatan haini, fetöcü, terörist. Senin kelime haznen ne ki benimle laf dalaşına giresin. Yakında kurtulacağız sizin gibilerden rahat olun. Arap özentileri sizi.
Size ne vatan haini, ne fetöcü, ne de terörist dedim. Siz beni bir anda görüşün içerisine soktunuz çünkü beyniniz tek noktaya odaklı. Üzgünüm sizinle daha fazla tartışamayacağım.
Ayrıca ismim Kürşat. Arap özentisi demeden önce kendi isminizi araştırmanızı tavsiye ederim.
Sayın "Alman özentisi" :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı