Lisede 30 gün devamsızlıkta sınıfta kalır mıyım?

Kalmış olsaydın zaten müdür yardımcıları vs sana söylerlerdi diye düşünüyorum.

Umarım kalmam teşekkürler.

Sınıfta kalmadan ne olacak 30 gün okula gitmemişsin bir de ailemin haberi var diyorsun ne biçim ailen var senin göz nasıl yumarlar. Ahh ahh buradan Fatih diye biri vardı dersin forumdan söylemişti dersin.Fazla değil askerlik dönemine gel o lisenin acısı o zaman çıkacak kafanı vuracaksın taşlara eyy haberin yok.

Sınıfta kalmadan ne olacak 30 gün okula gitmemişsin bir de ailemin haberi var diyorsun ne biçim ailen var senin göz nasıl yumarlar. Ahh ahh buradan Fatih diye biri vardı dersin forumdan söylemişti dersin. Fazla değil askerlik dönemine gel o lisenin acısı o zaman çıkacak kafanı vuracaksın taşlara eyy haberin yok.

Seni ne ilgilendirir? Lütfen bilmediğiniz konular hakkında yorum yapmayın ben sadece bir soru sordum.

Sınıfta kalmadan ne olacak 30 gün okula gitmemişsin bir de ailemin haberi var diyorsun ne biçim ailen var senin göz nasıl yumarlar. Ahh ahh buradan Fatih diye biri vardı dersin forumdan söylemişti dersin. Fazla değil askerlik dönemine gel o lisenin acısı o zaman çıkacak kafanı vuracaksın taşlara eyy haberin yok.

Aga sen ne yok ailenden dayak yersin, kaportacı bilmem askerlik şeklinde garip garip laflar ediyorsun, herkes senin ailen gibi mi müdahale ediyor insanlara, sen insanlık görmediysen ne yapsın millet?

Sınıfta kalmadan ne olacak 30 gün okula gitmemişsin bir de ailemin haberi var diyorsun ne biçim ailen var senin göz nasıl yumarlar. Ahh ahh buradan Fatih diye biri vardı dersin forumdan söylemişti dersin.Fazla değil askerlik dönemine gel o lisenin acısı o zaman çıkacak kafanı vuracaksın taşlara eyy haberin yok.
Kardeşimiz dersleri ile alakalı bir şey yazmamış, sadece devamsızlık ile alakalı yazmış. Ne kadar başarılı olup olmadığını ya da ailesinin durumunu bilemeyiz, genç kardeşimize biraz daha temkinli ve etik olan cümlelerle yanaşmanızı rica ederim sizden... Bu konularda yorum yapmak bize düşmüyor bildiğiniz üzere, devamsızlık yüzünden sınıfta kalıp kalmamasıyla alakalı fikrinizi söylemeniz yeterli büyük ihtimalle.

Aga sen ne yok ailenden dayak yersin, kaportacı bilmem askerlik şeklinde garip garip laflar ediyorsun, herkes senin ailen gibi mi müdahale ediyor insanlara, sen insanlık görmediysen ne yapsın millet?

Kardeşimiz dersleri ile alakalı bir şey yazmamış, sadece devamsızlık ile alakalı yazmış. Ne kadar başarılı olup olmadığını ya da ailesinin durumunu bilemeyiz, genç kardeşimize biraz daha temkinli ve etik olan cümlelerle yanaşmanızı rica ederim sizden... Bu konularda yorum yapmak bize düşmüyor bildiğiniz üzere, devamsızlık yüzünden sınıfta kalıp kalmamasıyla alakalı fikrinizi söylemeniz yeterli büyük ihtimalle.
👏👏👏👏👏👏👏👏👏Hepinizi alkışlıyorum.. Gerçi hata bende bananeee sizin gibi konuşmayı bende biliyorum. Eğitim şart ne olursa olsun. Her şeyi alırsınız ama zamanı geriye alamazsınız bu dediğim inşallah kardeşimize geç tınk etmez. ŞİMDİ LİSE MEZUNU OLMAYAN ADAMI ADAM YERİNE KOYMUYORLAR.. Bu lafları söyleyen kişilerin de yaş haddi itibariyle büyük olduklarını düşünmüyorum. Bende zamanında aynısını yaptım.Ama ben laf dinlemedim. Sonra hayatın gerçeği suratına şakkk diye vurunca okudum. Şu an Ön lisans mezunuyum yaşımda 28 ama temel olmadıktan sonra daha ileriye gidemiyorsun maalesef o temelde o okuldaki aldığı örgün eğitimde.

👏👏👏👏👏👏👏👏👏Hepinizi alkışlıyorum. Gerçi hata bende bananeee sizin gibi konuşmayı ben de biliyorum. Eğitim şart ne olursa olsun. Her şeyi alırsınız ama zamanı geriye alamazsınız bu dediğim inşallah kardeşimize geç tınk etmez. Şimdi lise mezunu olmayan adamı adam yerine koymuyorlar. Bu lafları söyleyen kişilerin de yaş haddi itibarıyla büyük olduklarını düşünmüyorum. Bende zamanında aynısını yaptım. Ama ben laf dinlemedim. Sonra hayatın gerçeği suratına şakkk diye vurunca okudum. Şu an ön lisans mezunuyum yaşımda 28 ama temel olmadıktan sonra daha ileriye gidemiyorsun maalesef o temelde o okuldaki aldığı örgün eğitimde.

Bak sana bu konuda katılıyorum bence de benim notlarım, ailem, devamsızlığım seni ilgilendirmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı