Lisede 30 gün devamsızlıkta sınıfta kalır mıyım?

👏👏👏👏👏👏👏👏👏Hepinizi alkışlıyorum. Gerçi hata bende bananeee sizin gibi konuşmayı ben de biliyorum. Eğitim şart ne olursa olsun. Her şeyi alırsınız ama zamanı geriye alamazsınız bu dediğim inşallah kardeşimize geç tınk etmez. ŞİMDİ LİSE MEZUNU OLMAYAN ADAMI ADAM YERİNE KOYMUYORLAR. Bu lafları söyleyen kişilerin de yaş haddi itibarıyla büyük olduklarını düşünmüyorum. Bende zamanında aynısını yaptım. Ama ben laf dinlemedim. Sonra hayatın gerçeği suratına şakkk diye vurunca okudum. Şu an Ön lisans mezunuyum yaşımda 28 ama temel olmadıktan sonra daha ileriye gidemiyorsun maalesef o temelde o okuldaki aldığı örgün eğitimde.

Tamam en iyi kaportacı sen oldun en iyi dayağı sen yedin yine de sana tınk etmediyse etrafına nefret kusar gibi yazmana gerek yok.

Tamam en iyi kaportacı sen oldun en iyi dayağı sen yedin yine de sana tınk etmediyse etrafına nefret kusar gibi yazmana gerek yok.

Ne iş yapıyorsun dostum merak etim.

Ya arkadaşlar alooooo daha 12 13 yaşındaki çocuk 30 gün devamsızlık yaptım sınıfda kalır mıyım diye absürt soru soruyor bu normal ben iki fırça atınca mı anormal oluyor?

Allah'ım nasıl sana geliyorum..

Biride demiş durumu yoktur diye durumu yoksa önündeki bilgisarayda ne işi var?

Başlık konusunu kontrol edersen absürt bir durum olmadığını görebilirsin, sosyal alan isteyen istediğini forum kuralları çerçevesinde sorabilir, fikir alabilir ve fikrini belirtebilir ama kurallar önemli.

Ya arkadaşlar alooooo daha 12 13 yaşındaki çocuk 30 gün devamsızlık yaptım sınıfda kalır mıyım diye absürt soru soruyor bu normal ben iki fırça atınca mı anormal oluyor?

Evet anormal oluyor annesi babası bir şey demiyor size ne oluyor onu anlamadım. 28 yaşındayım diyorsun 13 yaşındaki çocukla laf yarıştiriyorsun. Vücut büyümüş ama...

Allah'ım nasıl sana geliyorum..

Kimsenin devamsızlığı tasvip ettiğini düşünmüyorum ama sizin konuya yaklaşımınız doğru değil, bu şekilde zaten lisans mezunu olsanız da bir adım ileri gidemezsiniz, normal. Şu deyim tam size biçilmiş kaftan. ''Im Westen nichts Neues''

Allah'ım nasıl sana geliyorum.

Sen benim anam mısın babam mısın? Sana fırça atma hakkını kim verdi?

Geri
Yukarı