Liseler açılır mı?

Devilcry1105

Hectopat
Merhaba, bildiğiniz üzere milli eğitim bakanı sayın ziya Selçuk geçtiğimiz günlerde liselerde yüz yüze eğitimin 6 Eylül'de başlayacağını dile getirmişti ancak sizce liseler açılır mı? Düşüncelerinizi bekliyor olacağım.

Açılmaz, salgını muhteşem yönettikleri için yine vaka sayıları artıyor. Sınava girecek öğrencileri sinir etmek için yapıyorlar herhalde.

Açılmaz vakalar uçar açılır gibi yapılır geri kapanır belki 2.dönemin ortalarından sonra.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vakalar artıyor şu anda (tablolar ne kadar doğru hala kimse bilmiyor). Eğer böyle gitmeye devam ederse ve ülkede görülen varyantların çoğu "Delta Varyantı" olursa açılması zor.

Bayramdan dolayı falan vakalar baya artıyor, ben de liseye geçtim. Bence açılır fakat haftada iki gün açılır veya tam açarlar. Vakalar tavan yapınca tekrar kapatırlar. Klasik. 😶

Halk aşı olmuyor ki doğru düzgün. Vaka sayısı artan ülkelerde hep %90 aşı olmayanlar hastalanmış. Bu aşı karşıtları yüzünden pandemi bitmiyor. Aşı sırası gelip de olmayanlara acil ciddi kısıtlamalar, ağır yasaklar getirmeli tek doz olanlara bile getirilmeli bu yasaklar. Eğer nüfusun %90'ından fazlasını 2 doz aşılayabilirsek Liseler rahat rahat açılır ama durum şuan belirsiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı