Liseye geçiyorum tavsiyeler

Bir abin olarak verebileceğim öğüt, bol bol eğlen. Boş boş işlere odaklanma, tiktokçu ergenler gibi abartılı saygısızca davranma yeter. Lise bitmesin diye bilerek sınıfta kaldım, 1 saniyeliğine bile pişman olmadım. Eğer 6. yılı okuma şansım olsa tüm sınıf bilerek sınıfta kalır yeniden okurduk, bunu diyebileceğin şekilde geçir lise yıllarını. Ders konusunda bir şey demiyorum, ben umursamazdım dersleri 70 ortla bitti okul, umursamazdım derken çalışmam, derslere karışmam ama bilgiliydim, hocalar severdi. Herhangi bir hoca bir şey sorduğunda cevap verebildiğim için yaptığımız hiç bir yaramazlığa ses edilmezdi. Güzel bir üniversite olsun diyorsan odaklanmak zorundasın ama tek derdi ders olan ineklerden olma. Bir de gelecekte iş bulurum diye düşünme, şimdiden bir şeyler yapmaya başla. Ben şu anki işimi yapmaya başladığımda 8. sınıftaydım, şimdi senin 2 katın yaşındayım.

LİSEYE GEÇENLER İÇİN TAVSİYELER

1-İlk gün sınıfa girdiğinizde en arkaya oturun kulaklığınızı takın bu sizin havalı umursamaz yapar 😉 ( eğer yer yoksa en arkada oturan birini seçin "Ordan çekil bakalım ufaklık" diyin)

2-Hoca sınıfa girdiğinde asla ayağa kalkmayın😀 bu sizi alfa erkek yapar ve saygınlık kazanırsınız

3-İlk gün öğretmenler odasına girip "Bir dal sigarası olan var mı 😀 ?" diyin muhtelemen hepsi şaşırcaktır ve sizi t*****ı öğrenci olarak görücekler

4-Asla sizden büyük sınıflara abi abla çekmeyin.İlk gün toplu gezen bir grup kestirin gözünüze ve en öndekine gidip yüzüne sertçe bir yumruk koyun muhtelemen diğerleri sizden ürker ve okulda adınız duyulur ve kızlar peşinize düşer 😉😁

5-Kantinde kızların popişlerine vurup "Hey yavrum akşam takılalım mı?" tarzında cümleler kurun bir sürü kız tavlarsınız ardından diğer kızlar size yazar.Ne de olsa kızlar cesur erkeklere bayılır 😎😀

6-Ee tabi para önemli.Bunu da liseye yeni geçen çalışkan tırsak tiplerden alabilirsiniz zaten azcık üzerinize yürürseniz cüzdanını boşaltır siz de kızlarla yersiniz 😉😉😉

7-Müdürle samimi olun. Sabahları "Günaydın ahbap 😎" falan konuşun. Moruk, Ahbap,Biladerim tarzı hitaplar sizi yakınlaştırır ve okulla ilgili birşey de torpiliniz olur zamanla

8-Okula serbest gidin ve diğer insanlar farklı giyinin bu sizi ilgi çekici yapar. Örnek: Kışın pembe sweat, Beyaz şort, dizinize kadar renkli çorap ve çakma balenciaga 👍🏽

9-Derste arada uyuyun eğer çok ses olursa "Hey dostum görmüyor musun burda uyuyoruz sesini alçalt" diyin kızlar uykunuzun olmadığını anlar ve sizi evlerine çağırır ( denendi 😉😎)

10-Çanta kullanmayın kitapları koltukaltınızda taşıyın bu sizi amerikanvari bir serseri liseli yapıcak 😀

Tik tokdan uzak dur.
Saçma sapan arkadaşlardan kendini koru sigara içmiyorsan eğer hiç başlama unutma sigara içince cool ya da havalı olmuyorsun.
Kavgadan beladan uzak dur. Biri çok üzerine gelirse o kişiyi direk müdürüne şikayet et
Aşk hayatın olursa mümkün olduğu kadarınca okul dışında yürütmeye bak ortalıkta kıskanç ve çekemeyen insanlar olacaktır.
Okuldan çok sık kaçma dersleri kaçırsan bile sınavlardan bir şekilde geç.
Liseye geçenler için tavsiyeler.

1-Ilk gün sınıfa girdiğinizde en arkaya oturun kulaklığınızı takın bu sizin havalı umursamaz yapar 😉 ( eğer yer yoksa en arkada oturan birini seçin "oradan çekil bakalım ufaklık" deyin)

2-Hoca sınıfa girdiğinde asla ayağa kalkmayın😀 bu sizi alfa erkek yapar ve saygınlık kazanırsınız.

3-Ilk gün öğretmenler odasına girip "bir dal sigarası olan var mı 😀 ?" Deyin muhtelemen hepsi şaşırcaktır ve sizi t*****ı öğrenci olarak görücekler.

4-Asla sizden büyük sınıflara abi abla çekmeyin. İlk gün toplu gezen bir grup kestirin gözünüze ve en öndekine gidip yüzüne sertçe bir yumruk koyun muhtelemen diğerleri sizden ürker ve okulda adınız duyulur ve kızlar peşinize düşer 😉😁

5-Kantinde kızların popişlerine vurup "hey yavrum akşam takılalım mı?" Tarzında cümleler kurun bir sürü kız tavlarsınız ardından diğer kızlar size yazar. Ne de olsa kızlar cesur erkeklere bayılır 😎😀

6-Ee tabii para önemli. Bunu da liseye yeni geçen çalışkan tırsak tiplerden alabilirsiniz zaten azcık üzerinize yürürseniz cüzdanını boşaltır siz de kızlarla yersiniz 😉😉😉

7-Müdürle samimi olun. Sabahları "günaydın ahbap 😎" falan konuşun. Moruk, ahbap, biladerim tarzı hitaplar sizi yakınlaştırır ve okulla ilgili bir şey de torpiliniz olur zamanla.

8-Okula serbest gidin ve diğer insanlar farklı giyinin bu sizi ilgi çekici yapar. Örnek: Kışın pembe sweat, beyaz şort, dizinize kadar renkli çorap ve çakma balenciaga 👍🏽

9-Derste arada uyuyun eğer çok ses olursa "hey dostum görmüyor musun burada uyuyoruz sesini alçalt" deyin kızlar uykunuzun olmadığını anlar ve sizi evlerine çağırır ( denendi 😉😎)

10-çanta kullanmayın kitapları koltukaltınızda taşıyın bu sizi amerikanvari bir serseri liseli yapacak 😀

Eğer ciddiyse yazık kafana. Şakaysa da komik değil.

Liseye geçenler için tavsiyeler.

1-Ilk gün sınıfa girdiğinizde en arkaya oturun kulaklığınızı takın bu sizin havalı umursamaz yapar 😉 ( eğer yer yoksa en arkada oturan birini seçin "oradan çekil bakalım ufaklık" deyin)

2-Hoca sınıfa girdiğinde asla ayağa kalkmayın😀 bu sizi alfa erkek yapar ve saygınlık kazanırsınız.

3-Ilk gün öğretmenler odasına girip "bir dal sigarası olan var mı 😀 ?" Deyin muhtelemen hepsi şaşırcaktır ve sizi t*****ı öğrenci olarak görücekler.

4-Asla sizden büyük sınıflara abi abla çekmeyin. İlk gün toplu gezen bir grup kestirin gözünüze ve en öndekine gidip yüzüne sertçe bir yumruk koyun muhtelemen diğerleri sizden ürker ve okulda adınız duyulur ve kızlar peşinize düşer 😉😁

5-Kantinde kızların popişlerine vurup "hey yavrum akşam takılalım mı?" Tarzında cümleler kurun bir sürü kız tavlarsınız ardından diğer kızlar size yazar. Ne de olsa kızlar cesur erkeklere bayılır 😎😀

6-Ee tabii para önemli. Bunu da liseye yeni geçen çalışkan tırsak tiplerden alabilirsiniz zaten azcık üzerinize yürürseniz cüzdanını boşaltır siz de kızlarla yersiniz 😉😉😉

7-Müdürle samimi olun. Sabahları "günaydın ahbap 😎" falan konuşun. Moruk, ahbap, biladerim tarzı hitaplar sizi yakınlaştırır ve okulla ilgili bir şey de torpiliniz olur zamanla.

8-Okula serbest gidin ve diğer insanlar farklı giyinin bu sizi ilgi çekici yapar. Örnek: Kışın pembe sweat, beyaz şort, dizinize kadar renkli çorap ve çakma balenciaga 👍🏽

9-Derste arada uyuyun eğer çok ses olursa "hey dostum görmüyor musun burada uyuyoruz sesini alçalt" deyin kızlar uykunuzun olmadığını anlar ve sizi evlerine çağırır ( denendi 😉😎)

10-çanta kullanmayın kitapları koltukaltınızda taşıyın bu sizi amerikanvari bir serseri liseli yapacak 😀

İroni bittiğine göre gerçek tavsiyeleri alalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı