Localhost'ta yapılan web site nasıl herkesin girebileceği hale getirilir?

Middle goes

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Localhost'ta yapmış olduğum bir çalışma var. Bu çalışmayı nasıl herkese açık yapabilirim, yani web sitemi herkese görünür ve herkesin girebileceği bir web sitesi haline nasıl getirebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, Localhost'ta yapmış olduğum bir çalışma var. Bu çalışmayı nasıl herkese açık yapabilirim, yani web sitemi herkese görünür ve herkesin girebileceği bir web sitesi haline nasıl getirebilirim?
Bir domain ve hosting alarak yapabilirsin. Para vermek istemiyorsan, ngrok kullan.

Son düzenleme:
Bir domain alarak yapabilirsin. Para vermek istemiyorsan, ngrok kullan.

Sadece domain yetmez hosting de alması lazım. Ayrıca sitede database var mı yoksa düz site mi o da önemli. Eğer database ihtiyacı varsa ona göre hosting paketi seçmek lazım.

Ekran görüntüsü 2023-12-31 151921.png

Arkadaşlar bir de şu noktada takıldım şimdi ben internetten bir görseli kullanabiliyorum ancak kendi indirmiş olduğum görseli kullanamıyorum nasıl yapabilirim?
Ekran görüntüsü 2023-12-31 151905.png

Ekran görüntüsü 2023-12-31 151921.png

Arkadaşlar bir de şu noktada takıldım şimdi ben internetten bir görseli kullanabiliyorum ancak kendi indirmiş olduğum görseli kullanamıyorum nasıl yapabilirim?
Ekran görüntüsü 2023-12-31 151905.png

Yani kendi bilgisayarımda bulunan görseli nasıl kodlar yazıp flask kullanarak HTML de gösterebilirim?

Geri
Yukarı