Logitech F310 inceleme

MediaMarkt'tan aldım F310'u 5-6 saat PES 2013 oynadım ve incelemeye başlayalım:
Joyistikler:
Elde sağlam hissettiriyor ve gayet kaliteli deadzone var ama hızlı oynayışta hissettirmiyor ama hassasiyet konusunda önermem 10/9
Tuşlar:
Xbox tarzı tuşlara sahip sağlam ve kaliteli hissettiriyor kaliteli olduğunu klasik Logitech 10/10
Yönlendirme tuşları:
Çok sallanıyor kaliteli ama sabit durduğu yer çok sallanıyor ama çalışma anlamından mükemmel 10/6
R1-R2 tuşları:
Hassasiyetli galiba öyle diyorlardı denemedim ama kaliteli ve çok sağlam hissettiriyor çok güzel çalışıryor ama parmak ağrıtıyor basılı tutunca 10/8
L1-L2 tuşları:
Sağlam hissettiriyor ama tuşa basınca 10TL'lik fareye tıklayınca gelen ses çıkıyor ve sağlam 10/9
Kasa:
Elde aşırı sağlam ve kaliteli hissettiriyor kolay kolay kırılmaz bence 10/10
Genel olarak beğendim 100/92 diyebilirim 610TL'yi hakeder almanızı tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel cihazdır. Ben alalı yıllar oldu 100 küsüre almıştım. Zamanla LB tuşu Nier'da ateş etmekten baya yumuşadı basıp basmadığımı anlamıyorum tık etmiyor. Nadiren de analog bir tarafta takılı kalıyor. 9/10 veririm ben de. İyi hizmet etti. Hala da kullanıyorum.

Kaç senedir kullanıyorsunuz hocam bende uzun vadeli bir gamepade geçmeyi planlıyorum aklımda f310 var önerir misiniz?
Güzel cihazdır. Ben alalı yıllar oldu 100 küsüre almıştım. Zamanla LB tuşu Nier'da ateş etmekten baya yumuşadı basıp basmadığımı anlamıyorum tık etmiyor. Nadiren de analog bir tarafta takılı kalıyor. 9/10 veririm ben de. İyi hizmet etti. Hala da kullanıyorum.

MediaMarkt'tan aldım F310'u 5-6 saat PES 2013 oynadım ve incelemeye başlayalım:
joyistikler:
Elde sağlam hissettiriyor ve gayet kaliteli deadzone var ama hızlı oynayışta hissettirmiyor ama hassasiyet konusunda önermem 10/9
tuşlar:
Xbox tarzı tuşlara sahip sağlam ve kaliteli hissettiriyor kaliteli olduğunu klasik Logitech 10/10
yönlendirme tuşları:
Çok sallanıyor kaliteli ama sabit durduğu yer çok sallanıyor ama çalışma anlamından mükemmel 10/6
R1-R2 tuşları:
Hassasiyetli galiba öyle diyorlardı denemedim ama kaliteli ve çok sağlam hissettiriyor çok güzel çalışıryor ama parmak ağrıtıyor basılı tutunca 10/8
L1-L2 tuşları:
Sağlam hissettiriyor ama tuşa basınca 10TL'lik fareye tıklayınca gelen ses çıkıyor ve sağlam 10/9
kasa:
Elde aşırı sağlam ve kaliteli hissettiriyor kolay kolay kırılmaz bence 10/10
genel olarak beğendim 100/92 diyebilirim 610TL'yi hakeder almanızı tavsiye ederim.

Çakma PS4 DualShock almaktan iyi midir ama üstüne 300 TL ekleyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı