Elektronik Logitech G G502 1.179,00 TL

C0ntorium

Hectopat
Daha fazla  
Zamanında 560 liraya almıştım iki yıl önce. Hala kullanıyorum hiçbir bozulma durumu olmadı sadece mouse pad kullanmadığım için altındaki kayma önleyen pedler aşınmış. Onun dışında hiçbir aşınma da yok. Çok iyi mouse sonuna kadar öneririm fiyatı da genel piyasaya göre uygunsa alınabilir.

Bu fiyatta bu modelin yarı ağırlığına ve benzer sensör özelliklerine sahip kablosuz modeller mevcut. Alınmaz.
Ağırlığından ve sensör özelliklerinden ziyade makro tuşları (hikaye modlu oyunlarda işime yarıyor) için tercih ettim. Kablolu ya da kablosuz olmasına çok takılmıyorum.

Dediğiniz modellerden biri şu olmalı: Razer Deathadder V2 X HyperSpeed RZ01-04130100-R3G1 Kablosuz Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Kişisel tercih meselesi tabi ama G502 benim kullanımıma daha çok hitap ediyor. O yüzden de: "Almak isteyen birisi" için bu fiyattan almak mantıklı mı? diye sormuştum.

İlk versiyonunu uzun bir süre kullanmıştım alacak varsa tavsiye etmem. Mouse çok ağır bu da kullanımı çok zor bir hale getiriyor. 3 yıl sonunda Rival 3'e geçmiştim dünya varmış dedim.

Geri
Yukarı