Elektronik Logitech G G502 1.179,00 TL

Uğraşıp uzun uzun açıklama yazdığınız için teşekkürler. Beni tek korkutan şey g502'nin kronik çift tıklama sorunu. G502 kadar makro tuşu bulunan başka fare öneriniz varsa (şuan tercih sebebimi makro tuşlardan yana tutuyorum, gerekirse bozulduğunda switchleri yeniletebilirim), iade edip ona bakabilirim.
Hocam bu bütçede amazondan darmoshark m3, ajazz aj199 bakılabilir. İstediğiniz kadar tuş yok ama bu bütçede alınabilecek en iyi farelerden. Eğer fare kısmından ekstra konu açarsanız bilen insanlardan fikir alabilirsiniz zira bilgisi olmayıp konuşan birçok kişi var burada 🙂

Çift tıklama sorunu Logitechin ısrarla Omron switch kullanması yüzünden. Kendiniz değiştirmek istemezseniz ülkemizden Matfix customs hem switch hem sensör değişimi yapıyor. Switch satın alma ve değişimi 150-250 arası sanırım, bu fareyi 1100 liraya alıp üzerine 250 lira ekliyorsunuz hatta sensörde isterseniz 1450-1600 arasına geliyor. Daha önce kullanmadığım için öneremem ama aklınızda bulunsun.

Ağırlığından ve sensör özelliklerinden ziyade makro tuşları (hikaye modlu oyunlarda işime yarıyor) için tercih ettim. Kablolu ya da kablosuz olmasına çok takılmıyorum.

Dediğiniz modellerden biri şu olmalı: Razer Deathadder V2 X HyperSpeed RZ01-04130100-R3G1 Kablosuz Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Kişisel tercih meselesi tabii ama G502 benim kullanımıma daha çok hitap ediyor. O yüzden de: "almak isteyen birisi" için bu fiyattan almak mantıklı mı? Diye sormuştum.

Hocam makro onemliyse G300s alabilirsiniz mouse un her şeyi çok iyi ama 1 yılda kullanıp çöpe atacağınız bir mouse.

Çift tıklama problemi yaşamak istemiyorsanız en iyisi optik switchli mouselara geçiş yapmanız. Ben Razer Basilisk V2 kullanıyorum, genel olarak memnunum bir tek scroll butonu dandik. 2. mouse bu kullandığım. İlkinde bozulmuştu, bunda henüz bozulmadı ama ufaktan sinyalleri çakıyor. Başka optik switchli mouselar ne var bilmiyorum, araştırabilirsiniz.

Hocam bu bütçede amazondan darmoshark m3, ajazz aj199 bakılabilir. İstediğiniz kadar tuş yok ama bu bütçede alınabilecek en iyi farelerden. Eğer fare kısmından ekstra konu açarsanız bilen insanlardan fikir alabilirsiniz zira bilgisi olmayıp konuşan birçok kişi var burada 🙂

Çift tıklama sorunu Logitechin ısrarla Omron switch kullanması yüzünden. Kendiniz değiştirmek istemezseniz ülkemizden Matfix customs hem switch hem sensör değişimi yapıyor. Switch satın alma ve değişimi 150-250 arası sanırım, bu fareyi 1100 liraya alıp üzerine 250 lira ekliyorsunuz hatta sensörde isterseniz 1450-1600 arasına geliyor. Daha önce kullanmadığım için öneremem ama aklınızda bulunsun.
Eğer bu tarzda başka makrolu mouselar yoksa (başka arkadaş g300s önermiş ama sonuçta o da logitechin bir alt versiyonu sanıyorum) bir kaç sene sonraki (eğer bozulursa) 150-250 tl masrafını karşılayabilirim. Adını paylaştığınız maouselere de baktım. Benim kullanımıma pek uymuyor. Yine de yardımınız için teşekkürler. İleride lazım olursa Matfix customs'a ulaşacağım.

Logitech G502 fiyatı 1.179, 00 TL'ye düşmüş. Sizce almak isteyen birisi için bu fiyattan almak mantıklı mı? Diğer sitelerde fiyatlar gün geçtikçe artıyor. (satıcı: Hepsiburada)
Bugün itibariyle g502'nin hepsiburada fiyatı 1.666,95 TL olarak güncellenmiştir.

Logitech G502 fiyatı 1.179, 00 TL'ye düşmüş. Sizce almak isteyen birisi için bu fiyattan almak mantıklı mı? Diğer sitelerde fiyatlar gün geçtikçe artıyor. (satıcı: Hepsiburada)
Yıllardır zevkle kullanırım. Hem kablolu, hem kablosuz versiyonu var. Alabileceğin en iyi farelerden biridir.

Yeni konular

Geri
Yukarı