Logitech G29 İçin Oyun Tavsiyesi

Stratos

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, yakın zamanda Logitecg G29 adlı oyun direksiyonunu aldım ve oynamaya başladım. Şu ana kadar City Car Driving, Formula F1 2015 ve Euro Truck Simulator 2 oyunlarında direksiyonu denedim şu ana kadar en çok performans aldığım oyun Euro Truck Simulator 2. Çarpışmalarda direksiyon resmen çıldırıyor :D Peki bu direksiyonla en çok performans alabileceğim oyunlar hangileri?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba, yakın zamanda Logitecg G29 adlı oyun direksiyonunu aldım ve oynamaya başladım. Şu ana kadar City Car Driving, Formula F1 2015 ve Euro Truck Simulator 2 oyunlarında direksiyonu denedim şu ana kadar en çok performans aldığım oyun Euro Truck Simulator 2. Çarpışmalarda direksiyon resmen çıldırıyor :D Peki bu direksiyonla en çok performans alabileceğim oyunlar hangileri?

Özellikle de o direksiyon seti ile simülasyonu doruklarda yaşarsın. Bir alt modeli olan G27 ile Dirt Rally oynanış videosu için kanalıma göz atabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı