Logitech G733 şarj olmuyor

slmgoko

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık 2 haftadır kulaklığı kullanıyorum belki de daha fazla. Kutudan Full şarj ile çıkmıştı ve bugün şarjı 30 olunca dedim bir şarja takayım. 30 iken şarja taktım ve 10-15dk geçmesine rağmen hala 30 da kalıyordu. G HUB'ı kapatıp açtım ve şarj göstergesi 7'ye düştü. 10-15 dakikadır hala şarjda ve hala 7 olarak gözüküyor şarj. İlk defa şarj ediyorum kulaklığı ve böyle bir sorun yaşamak canımı sıktı. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Bilgisayarın USB girişinden şarj ediyorum. Bir de kulaklık açık iken mi şarj edilmeli yoksa kapalı iken mi?

Açma kapama tuşuna bastığımda sesli şekilde şarjın %10 olduğunu söylüyor, program 12 gösteriyor 😁
Rgbleri kapatmaniza gerek yok bence zaten bir hafta falan gidiyor şarji

Açıkçası daha uzun gitsin diye kapatmıştım ama zaten çok kullanan biri değilim vaktimin kısıtlı olmasından dolayı. Açıkta kalabilir aslında.

Açma kapama tuşuna bastığımda sesli şekilde şarjın %10 olduğunu söylüyor, program 12 gösteriyor 😁

Açıkçası daha uzun gitsin diye kapatmıştım ama zaten çok kullanan biri değilim vaktimin kısıtlı olmasından dolayı. Açıkta kalabilir aslında.
Ses sitemi yuvarliyor zaten, %10-15-20-25...90-95-100 diye

RGB ışıklarından nasıl anlaşılıyor peki ? RGB den takip edeyim bende. Şuan kulaklık şarjda ve normal kendi rainbow efekti ile çalışıyor. Şarjı sesli duymak için bir kez bastığımda kırmızı yanıp sönüyor
%5 oldugunda kulaklik kirmizi renk rgb yaniyor. Kulakliği kapatip şarja takinca nefes alma efektiyle yaniyor rgb, renk yuzdeyi belirtmiyor ama.

%5 oldugunda kulaklik kirmizi renk rgb yaniyor. Kulakliği kapatip şarja takinca nefes alma efektiyle yaniyor rgb, renk yuzdeyi belirtmiyor ama.
RGB ışıkarı açık şuan hocam ama şarjda ve kapalıyken ışık yanmıyor bende. Acaba G HUB üzerinden bir ayar mı yapmak gerekiyor ? Kabloyu çıkarıp taktığımda yeşil şekilde nefes alma efekti yandı sonra söndü.

RGB ışıkarı açık şuan hocam ama şarjda ve kapalıyken ışık yanmıyor bende. Acaba G HUB üzerinden bir ayar mı yapmak gerekiyor ? Kabloyu çıkarıp taktığımda yeşil şekilde nefes alma efekti yandı sonra söndü.
Hic hatirlamiyorum ben en son ghubda ayar yapali 2 sene oldu. Kabloyu taktiktan sonra yeşil yanip sonuyorsa şarji ful olmasi lazim. Ama siz ful degil diyorsunuz.

Hic hatirlamiyorum ben en son ghubda ayar yapali 2 sene oldu. Kabloyu taktiktan sonra yeşil yanip sonuyorsa şarji ful olmasi lazim. Ama siz ful degil diyorsunuz.
Bu konudan itibaren 2-2.5 saat geçmiştir, az önce kontrol ettiğimde programda %100 gösteriyordu. Seste 100 dedi ve sizin de dediğiniz gibi yeşil yanıp söndü. Sanırım program söylendiği gibi şarj göstergesi konusunda sorunlu.

Yardımlar için çok teşekkür ederim.

Bu konudan itibaren 2-2.5 saat geçmiştir, az önce kontrol ettiğimde programda %100 gösteriyordu. Seste 100 dedi ve sizin de dediğiniz gibi yeşil yanıp söndü. Sanırım program söylendiği gibi şarj göstergesi konusunda sorunlu.

Yardımlar için çok teşekkür ederim.

Selam şarja taktığımda 5 kere yeşil yanıp sönüyor sonra kendi rengine geçiyor kulaklık şarj olup olmadığını belirten bir şey yok. Kaç dakikada fullenir şarj yüzdesini dinleyemiyorum İngilizce konuşuyor anlamıyorum zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı