Logitech Z623 vs Edifier M3600D

stahli

Kilopat
Makaleler
6
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Web Developer
Merhabalar. Başlıkta da belirttiğim gibi Logitech Z623 ile Edifier M3600D ses sistemlerini karşılaştırıyorum ve bu sistemlerden birisini almayı düşünüyorum. Hangi 2+1 ses sistemini tercih etmemi önerirsiniz?
Şu anda evimde Logitech Z506 5+1 ses sistemi kullanıyorum. Ben sistemi müzik ağırlıklı kullanıyorum ve ses sisteminin bassları artık tatmin etmiyor. Logitech'in Z623 modelini epeydir araştırıyorum. Edifier'ın M3600D modelini ise yeni duydum ve merak ediyorum. Teknik özellikleri Z623 ile aynı gözüküyor; fakat hangisini tercih etmemi önerirsiniz? Bu ses sistemlerini kullanan arkadaşlar varsa ve bilgilendirirse çok sevinirim.

Merhaba kardeşim. Bende sistemimde Z623 THX kullanıyorum. Kesinlikle mükemmel bir ürün. THX olması işi bitiriyor. 2+1 olduğuna bakma, çoğu 5+1 sistemden 10 kat daha fazla kaliteli ses alıyorsun. Sesi istediğin kadar aç, cızırtı ya da rahatsız edici bir durum olmuyor. Bas mükemmel. Bizzat deneyimlediğim için kesinlikle tavsiye edeceğim bir ürün. Pişman olmazsın. Bende kini paylaşıyorum.

Saygılarımla.

1.jpeg
2.jpeg
3.jpeg

Merhaba kardeşim. Bende sistemimde Z623 THX kullanıyorum. Kesinlikle mükemmel bir ürün. THX olması işi bitiriyor. 2+1 olduğuna bakma, çoğu 5+1 sistemden 10 kat daha fazla kaliteli ses alıyorsun. Sesi istediğin kadar aç, cızırtı ya da rahatsız edici bir durum olmuyor. Bas mükemmel. Bizzat deneyimlediğim için kesinlikle tavsiye edeceğim bir ürün. Pişman olmazsın. Bende kini paylaşıyorum.

Saygılarımla.

Eki Görüntüle 500671Eki Görüntüle 500672Eki Görüntüle 500673
Öncelikle öneriniz için teşekkür ederim. İlk olarak satın almayı düşündüğüm ses sistemi buydu. Şimdi son anda 2. el bir Z906 ses sistemi fırsatı yakaladım. Pazar günü teslim alıp kurulumunu yapacağım. Çok ani bir karar oldu. Pişman olacağımı sanmıyorum. İncelemesini buradan yaparım. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı