LoL hesabı ederi nedir?

pe3ah

Hectopat
Daha fazla  
Hesabı satacağımdan değil. Olur da satmak istesem kaç paradan gider? (EUW hesap)

Ekran görüntüsü 2023-08-26 131713.png

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-08-26 132345.png
    Ekran görüntüsü 2023-08-26 132345.png
    1,6 MB · Görüntüleme: 78
  • Ekran görüntüsü 2023-08-26 131730.png
    Ekran görüntüsü 2023-08-26 131730.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 64
Son düzenleyen: Moderatör:
O isimle para versen almam.

10 TL veririm.

İsmin ironi olduğunu anlayamayacak kapasitede olmayan insan kılıklı alt varlıklar beni engelleyebilir mi?

Skinlerin değeri nasıl olmuyor acaba? 74 mavi 17 kırmızı skin var.

Ranked kilitli, çoğu kişiye değer etmez o yüzden. Anca 9 10 yaşlarındaki çocuklara satarsın bunu, onlarda da alacak para yok.

10 TL veririm.

Ranked kilitli, çoğu kişiye değer etmez o yüzden. Anca 9 10 yaşlarındaki çocuklara satarsın bunu, onlarda da alacak para yok.

Oyunu 7 8 aydır oynamıyorum. Anca 1 2 el aram giriyorum. Sırf rankın para etmesi çok saçma. Rank için hesap alan adam eloboost yapmaz mı? Steam'deki gibi indirim kovalanıp kütüphane de dizilmiyor LoL'de. Skinlerin değeri yok demek aşırı saçma geldi bana.

Oyunu 7 8 aydır oynamıyorum. Anca 1 2 el aram giriyorum. Sırf rankın para etmesi çok saçma. Rank için hesap alan adam eloboost yapmaz mı? Steam'deki gibi indirim kovalanıp kütüphane de dizilmiyor LoL'de. Skinlerin değeri yok demek aşırı saçma geldi bana.
Dostum şöyle düşün. O skinler zaten adam oyun oynadıkça düşecek. Kimse skinlere para vermez o yüzden. Skinler ne zaman değerli olur diye sorarsan rankın yüksek olunca değerini arttırır. Çünkü diğer hesapların skini olmaz. Bazı insanlar sevdiği bir hatıra skini görürse 50 TL vermeyi göze alabilir ama o kadar düşük bir ihtimal ki elde tutulmuyor.

Ben tam anlamam ama gidin hesabı satmadan önce Boost bastırın belki fiyatı artar :D.

Kimse skine para vermez eklentilerle zaten isteyen istediği skini oynayabilir ayrıca oyunda ilerledikçe zaten skin veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı