LoL hesap ederi ve satma işlemleri

Sarah Lynn

Centipat
Merhabalar LoL hesabımı satmaya karar verdim. Ne olursa olsun hiçbir şey kazanmayıp başta mentalim olmak üzere zamanımıda büyük ölçüde kaybettiğimi fark ettim. Sizlere sorum şu 18 yaş altındaki birinin LoL hesabı satması legal midir başıma bir iş gelir mi ? (İnternet üzerinden) gelmez ise önerebileceğiniz site var mıdır? Son olarak da hesabımın ederini nasıl hesaplayabilirim? Teşekkürler :)

Adamlar sana dava falan açmaya uğraşmazlar büyük ihtimalle. Zaten elo Boost yapan e-spor oyuncularını sadece banladılar diye biliyorum. Kim senle uğraşacak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaç şampiyon açık, ebedi kostümler neler, kaçıncı seviye?
Bunlar daha çok önemli. Gold - Plat olması çok bir şey ifade etmez bence.
Size tavsiyem satmamanız. Ayrıca mail ve şifreni versen bile destek ekibiyle konuşup hesabı geri alabilirsin.
Onlar sana ilk hangi kostümü aldın?
Hiç işim değiştirdin mi? vs. özel sorular sorup hesabı geri verebiliyor.
Yani aslında adamlar satış yapmayın diyor. Madem oynamak istemiyorsunuz çevrenizde oynayan birine verin ya da ikinci el bölümüne konu açıp birine hediye edin.

Kaç şampiyon açık, ebedi kostümler neler, kaçıncı seviye?
Bunlar daha çok önemli. Gold - plat olması çok bir şey ifade etmez bence.
Size tavsiyem satmamanız. Ayrıca mail ve şifreni versen bile destek ekibiyle konuşup hesabı geri alabilirsin.
Onlar sana ilk hangi kostümü aldın?
Hiç işim değiştirdin mi? vs. özel sorular sorup hesabı geri verebiliyor.
Yani aslında adamlar satış yapmayın diyor. Madem oynamak istemiyorsunuz çevrenizde oynayan birine verin ya da ikinci el bölümüne konu açıp birine hediye edin.

Hocam doğru diyorsunuzda o kadar emekten sonra bir karşılığı olsun istiyorum.

Hocam doğru diyorsunuz da o kadar emekten sonra bir karşılığı olsun istiyorum.
Tabii sonuçta emek var ama oyun tarzı emeğe dayalı çok fazla değil maalesef. Her oyun sıfırdan başlıyor ve şartlar herkesin eşit. KO, Silkroad, Metin 2 tarzı oyunlar olsa anlarım. Bu oyunda asıl önemli olan ligler ve ebedi kostümlerdir. Emek verip Ustalık ve Şampiyonluk aşamasına taşırsanız evet maddi beklenti olabilir. Fakat Altın eloda maddi beklentiniz sadece kostümlerden olsun. Tüm şampiyonlar açık ve +30 level hesaplar (ligsiz) 15-20₺ gibi fiyat bandında bazı sitelerde satıldığını gördüm.

Dediğiniz mantıklı, peki hesap ederini nasıl hesaplayabilirim bir bilginiz var mı?

Kostüm miktarı, kostüm fiyatları, sihirdar seviyesi, kda oranı, toplam açılmış şampiyon adedi karakter ustalık seviyesi, lig vb. şeylerle hesaplanabilir ama satamamanı öneriyorum bir video var istersen önerebilirim Riot'un TR ofisine giden bir youtubere "tıklama sayınızı bile hesaplıyoruz" dendi yani direk sakata girebilir hesabı sal gitsin oynama illaki satmana gerek yok bence.

Geri
Yukarı