LoL mavi öz mağazası ne zaman gelecek?

Beyefendi_Haydo

Decapat
Daha fazla  
Selam iyi geceler Technopat.
125 bin mavi öz kastım şu an urfwick kostümünü almayı düşünüyorum. Ne zaman gelir tahminen?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl bu kadar mavi öz kasıyorsunuz? Ben daha istediğim şampiyonları açamıyorum:D Var mıdır bir yolu?
Çoğu şampiyonu açtıktan sonra kasması çok zor olmuyor. Seviye kapsüllerinden büyük oranda sahip olduğun şampiyon kristalleri çıktığı için sürekli mavi öze çeviriyorsun o kristalleri. Bu şekilde hızlı hızlı birikiyor.

Açıkçası mavi öz ile ilgili büyük bir değişikliğe gidilmesi gerektiğini düşünüyorum. Hele ki benim gibi tüm şampiyonları açıp, 330K civarı mavi öz biriktirmişken aslında pek bir işlevi olmadığını görüyorum. Mavi öz ile sadece WW kostümünü alınmaması gerek.

Ekleme: Ustalık ve ebedi geliştirme harcalamalarını, mavi öz ile alınıyor ancak yine de yetersiz.

Selam iyi geceler Technopat.
125 bin mavi öz kastım şu an urfwick kostümünü almayı düşünüyorum. Ne zaman gelir tahminen?
Lol de valorant da oynamayın oynatmayın. Diğer oyunlarda aynı bu şekilde skinler sayesinde döngülerini tamamlıyor ama riot games kadar değil welcome event için hesabımı aktardım hala aktarımlar açılmadı.

Açıkçası mavi öz ile ilgili büyük bir değişikliğe gidilmesi gerektiğini düşünüyorum. Hele ki benim gibi tüm şampiyonları açıp, 330K civarı mavi öz biriktirmişken aslında pek bir işlevi olmadığını görüyorum. Mavi öz ile sadece WW kostümünü alınmaması gerek.

Ekleme: Ustalık ve ebedi geliştirme harcalamalarını, mavi öz ile alınıyor ancak yine de yetersiz.
Zaten free oyun başka ne yapabilirler? Belki turuncu öz dönüşümü olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı