LoL, Valorant'taki Vanguard sistemi PC'nizdeki her şeyin ekran görüntüsünü alıyor iddiası

Kaynak kodlarını mi actilar? Ben kapalı kaynak kodlu diye biliyordum. Öyleyse kesin fark edilir.

@erengore benimle dalga geçiyorsun değil mi?😁.

Ben yazacaktım da sağ olsun biri benim yerime yazmış.

@SadeceYiğit, açıkçası pek samimi açıklama gelmedi de yapacak bir şey yok. Valorant ya da LoL oynamak isteyenler mecburen bu sistemi kullanarak oyuna giriş yapacak yoksa girilmez zaten.

Alacaksın bir bilişimden GPU sunucu kardeşim benim ondan sonra çekeceksin bir NVIDIA GeForce NOW aboneliği sonra hayatsız gibi artık her ay köle gibi ödersin veya komple LoL'ü kaldırıp onlara orta parmağın ne demek olduğunu gösterirsin.

FACEIT, daha iyi korumayı sürekli arkada açık kalmasına gerek kalmadan, sadece oyuna girerken açarak verebiliyor. Vanguard'ı kapatmanız için ise bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekiyor.

LoL, Valorant gibi oyunlar bilgim yanlış değilse Tencent'e bağlı. Tencent'in ise ÇKP (Çin Komünist Partisi) ile ilişkisi iyi. Geçmişte de bir kere verileri çaldırdılar diye biliyorum.

Ben şahsen Vanguard ve onunla ilgili bütün her şeyi sildim.

FACEIT, daha iyi korumayı sürekli arkada açık kalmasına gerek kalmadan, sadece oyuna girerken açarak verebiliyor. Vanguard'ı kapatmanız için ise bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekiyor.

LoL, Valorant gibi oyunlar bilgim yanlış değilse Tencent'e bağlı. Tencent'in ise ÇKP (Çin Komünist Partisi) ile ilişkisi iyi. Geçmişte de bir kere verileri çaldırdılar diye biliyorum.

Ben şahsen Vanguard ve onunla ilgili bütün her şeyi sildim.
Doğru. Lakin bilgiler çaldirmadan önce riot tencent'e ait değildi diye hatırlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı