LoL'de gelen kişiler yüzünden rank kasamamak

MissionTroll

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
İşsiz (öğrenci)
Arkadaşlar gümüş 2'ye kadar çıktım gümüş 4'ten. Support mainim. Gümüş 2'ye çıktıktan sonra tuhaf insanlar takımıma gelmeye başladı. 1/15 Lee Sin mi dersiniz, yoksa Kayn alıp bütün oyun boyunca özel olarak kaybetmeye çalışan mı? Ben rage quit atıyorum diyerek oyunu kapatan bile oldu. Ben de geri gümüş 3'e düştüm. Sürekli gümüş 2 ve 3 arasında gidip geliyorum. Eğer sen yalan söylüyorsun hak ettiğin rank bu, bu yüzden oradasın diyorsanız profilime kendiniz bakabilirsiniz: "FluffyBoi." Bu tip takımlara denk gelmemek için yapılabilecek bir şey var mı? Gerçekten artık boşuna emek israfı gibi geliyor bana.

Hocam düşük liglerde takımı kendiniz taşıyabileceğiniz şampiyonlar oynamanız lazım. Diğer türlü cidden çıkılmıyor. Ya da ADC bir duo bulup onunla kasabilirsiniz.

Sup oynayarak lig kasılmaz. Ben de sup oynuyordum artık solo oynuyorum. Yine kasamiyorum ama o biraz benim kolsuzlugum. Mid veya ormanla rahat kasılır.

İlk öncelikle bu gibi durumlarda direkt susturacaksın, uğraşmayacaksın. Sonrasında elinden gelenin en iyisini yapman lazım, metayı takip et oynadığın karakter(ler)in counterlerini banla. Bu durumda yapılabilecek pek de bir şey yok. Ayrıca yanına jungle duo aramaya çalış.

Bal gibi de kasılır. İyi oynuyorsan her rolde istediğin lige çıkarsın.
Takım arkadaşlarının kötü olduğundan yakınan birisi SUP oynuyorsa ona ne diyebilirim? İyi takım arkadaşı gelene kadar maç atsın, 3 lose 1 win alir o zaman. Eğer o iyiyse takım kötüyse onun taşıması lazım değil mi?

Geri
Yukarı