LoL'de nasıl rank kasılabilir?

Tigerty

Centipat
Daha fazla  
Herkese selam! Sorum şu ben 200 level civarıyım bu zamana kadar çok rank girmedim unrankedım sadece normal oynuyordum. Taki TR'den EU'ya geçene kadar. Bu serverda rank kasmaya karar verdim. Ama girdiğim 4 maçtan 4'ünü de kaybettim. Ama bunun suçlusu ben değilim düzgün CS yapıyorum, roam atıyorum bol bol, karşımdaki mid lanera çoğunlukla kaybetmiyorum ama her zaman bot Lane'im ya da top Laner'im karşısındakini feedlediği için kaybediyorum. Arkadaş ben bu düşük elodan nasıl kurtulacağım :D Bir yardımcı olun :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynadığınız rolün oyuna etkisinin büyük olması lazım. Örneğin: Jungle ve bot. Bot lane son 5 patchdir oyuna en yüksek etkisi olan lane olarak görülüyor. Jungle ise tüm harita ve objektifler elinizin altında olduğu için kaybeden lane i öne geçirme fırsatınız oluyor. Ben olsam bu metada adc öğrenmeye başlardım.

Demek ki dereceli için yeterli değilsiniz. Boş yere girip de insanları lplerinden etmeyin. Bir süre daha sıralıda kendinizi geliştirmeye devam edin. Sihirli bir şey yok sizi direkt düşük elodan çıkartacak. Zaten presiz çıkmak da çok zor düşük elolardan.

Herkese selam! Sorum şu ben 200 level civarıyım bu zamana kadar çok rank girmedim unrankedım sadece normal oynuyordum. Taki TR'den EU'ya geçene kadar. Bu serverda rank kasmaya karar verdim. Ama girdiğim 4 maçtan 4'ünü de kaybettim. Ama bunun suçlusu ben değilim düzgün CS yapıyorum, roam atıyorum bol bol, karşımdaki mid lanera çoğunlukla kaybetmiyorum ama her zaman bot Lane'im ya da top Laner'im karşısındakini feedlediği için kaybediyorum. Arkadaş ben bu düşük elodan nasıl kurtulacağım :D bir yardımcı olun :)

Eğer kendi koridorunu kazanırsan rakibinin bir sonraki bounty de nerede ne yapacağını bilmen lazım. Mesela karşı ormancı az önce botlaneye gang attı ve ejderha duruyor. Eğer güçlülerse ejderhayı feda ederek ormancına karşı ormana girmesini söyleyebilirsin ve XP de öne geçmesine yardımcı olabilirsin. Haritayı sürekli kontrol et ve oyunu lider gibi yönet, diğer koridorlarda kule altı dive atacak pozisyon varsa takım arkadaşlarına yardım et yoksa boşu boşuna roam atma.
İyi eğlenceler.

O ne demek ya? Dostum diyorum ki "lanemi kazanıyorum csimi yapıyorum ama benim elimde olmayan şeyler yüzünden lose alıyorum" ve senin gözünde yeterli mi değilim? :D

düşük eloda takım diye bir şey yoktur kör dövüşüdür koridorda rakibinizi ezmeye değil oyuna şekil vermeye odaklanın düşük eloda farm çok çok kötü olmadığı sürece önemli değil karşı rakipde rekabetçi fark oluşturacak bi farm yapamıyor zaten oyunlar bu düzeyde değil orta koridorda asırlık + şevkat büyük ölçüde dayanıklılık vericek ve tek başınıza 2 veya 3 kişiyle savaşıp kazanabileceksiniz ki istediğimiz şey bu çünkü takımı yok sayıyoruz orta oyunda eşyalar tam kapasiteye ulaşıyor koridor safhasında bota çökmeniz lazım her gittiğinizde skor alacağınız zamanlamalar olması lazım buda çok kolay rakip yeterli dikkati vermiyor çünkü bu şekilde siz 2 kişilik etki oluştururken rakipdende 2 kişiyi düşürmüş olacaksınız koridora odaklanmayın ve bana gelipde farm önemli koridor önemli demeyin düşük elo lol'ın kuantum dünyasıdır bildiğiniz kurallar burada değişiyor.

Geri
Yukarı