LoL'de nasıl kolay rank atlanır?

ardaww234

Hectopat
Yer
Emek Bursa Türkiye
Daha fazla  
Oyun bilgisinin yüksek olması gerekiyor, bu bilgileri öğrenmem için önerdiğiniz YouTube kanalları var mıdır, ayrıca mmr nasıl yükseltir? (hard bronz stuckum ☹️)

Son düzenleyen: Moderatör:
Mmr üst üste çok fazla oyun kazanarak yükseltilir, oyun bilgisinin aslında pek anlatılacak bir tarafı yok. Oyunu oynadıkça öğrenirsiniz, bronzdan çıkman için önerim ise sadece 1 karakter belirle ve onunla ustalaş ama bu karakter de 1V5 taşıma potansiyeli olan bir karakter olsun. En kötü plata kadar böyle ilerlersin.

Mmr üst üste çok fazla oyun kazanarak yükseltilir, oyun bilgisinin aslında pek anlatılacak bir tarafı yok. Oyunu oynadıkça öğrenirsiniz, bronzdan çıkman için önerim ise sadece 1 karakter belirle ve onunla ustalaş ama bu karakter de 1V5 taşıma potansiyeli olan bir karakter olsun. En kötü plata kadar böyle ilerlersin.
Siz hangi karakterleri oynayarak yükselmiştiniz?

Hocam en mantıklı karakter Kayle. O kadar saçma bir Heroki 11 seviyeden sonra o maçı garanti kazanıyorsunuz.

Siz hangi karakterleri oynayarak yükselmiştiniz?

Bayağı eskiden Shaco'ya üçlü+ 2 tane ebedi aldığımız zaman bayağı oynamıştım, onun dışı bayağıdır girmiyorum ve şu anki metayı bilmiyorum.

Hocam en mantıklı karakter Kayle. O kadar saçma bir heroki 11 seviyeden sonra o maçı garanti kazanıyorsunuz.

Bronz için Kayle en mantıksız tercih, oynaması ve ustalaşması çok zor. Ayrıca Gold elodan sonra Kayle düzgün oynayamazsın bile, oynatmazlar.

Geri
Yukarı