LoL'de rank nasıl atlanır?

Şunu hiçbir zaman unutma eğer herkesin takımında iyi oyuncular olsaydı emin ol herkes challenger olurdu.Zaten eğer lig yükselmek istiyorsan senin diğer oyunculardan farkın olmalı sana şunu söyleyeyim.Benim ligim geçen sezon master 150 lp idi.Şimdi yeni bir hesap açtım onu kasıyorum çünkü oyuna ara vermiştim herneyse konumuz bu değil :D.Kankam şimdi ben yanlış anlama sana şunuda demiyorum 10 maçın 10'unuda taşı demiyorum.Ama sen 10 maçın en az 7 tanesini taşırsan iyi oynarsan,bir şekilde illaki yükseleceksin istedeği kadar kötü takım versin oyun zaten hiçbir oyuncuya her maç kötü adam gelmez yani senin de illaki hataların oluyordur.Hatasız olsan zaten lig atlarsın takım arkadaşlarına çamur atmak yerine kendini geliştirmelisin.Evet bu mesajımı okuduktan sonra biraz zoruna gidebilir ama gerçekler acıdır.

Şunu hiçbir zaman unutma eğer herkesin takımında iyi oyuncular olsaydı emin ol herkes challenger olurdu. Zaten eğer lig yükselmek istiyorsan senin diğer oyunculardan farkın olmalı sana şunu söyleyeyim. Benim ligim geçen sezon Master 150 lp idi. Şimdi yeni bir hesap açtım onu kasıyorum çünkü oyuna ara vermiştim her neyse konumuz bu değil :D.Kankam şimdi ben yanlış anlama sana şunu da demiyorum 10 maçın 10'unuda taşı demiyorum. Ama sen 10 maçın en az 7 tanesini taşırsan iyi oynarsan, bir şekilde illaki yükseleceksin istedeği kadar kötü takım versin oyun zaten hiçbir oyuncuya her maç kötü adam gelmez yani senin de illaki hataların oluyordur. Hatasız olsan zaten lig atlarsın takım arkadaşlarına çamur atmak yerine kendini geliştirmelisin. Evet bu mesajımı okuduktan sonra biraz zoruna gidebilir ama gerçekler acıdır.

Boş muhabbet top lane oynuyorsun diyelim nasıl taşıyacaksın oyuna hiçbir etkin yok. Ben top lane Aatrox oynuyorum Irelia hariç ezemediğim karakter yok. Benim lanei ezmemin hiçbir önemi yok oyun bot lane etrafında dönüyor sen topta 1V1 atıyorsun bot lane Dragon side ında senin takımın ve karşı takım 4V4 fight atıyor şanslıysan senın takımın kazanıyor şansın yoksa 4V4 de karşı takım kazanıyor ve maç orada bitmiş oluyor. Sen istediğin kadar top lane de kas karşı botlane Lulu Vayne Lulu Jinx Samira nautılis. Ne yapabileceksin? Oyun tamamen bot lane etrafında dönüyor Jungle oynadığım zaman sadece bota yatırım yaparım bu yüzden. Top lanein oyuna 0 etkisi vardır sırf bu yüzden main koridorum top lanei bıraktım orman mainledim.

Boş muhabbet top lane oynuyorsun diyelim nasıl taşıyacaksın oyuna hiçbir etkin yok. Ben top lane Aatrox oynuyorum Irelia hariç ezemediğim karakter yok. Benim lanei ezmemin hiçbir önemi yok oyun bot lane etrafında dönüyor sen topta 1V1 atıyorsun bot lane Dragon side ında senin takımın ve karşı takım 4V4 fight atıyor şanslıysan senın takımın kazanıyor şansın yoksa 4V4 de karşı takım kazanıyor ve maç orada bitmiş oluyor. Sen istediğin kadar top lane de kas karşı botlane Lulu Vayne Lulu Jinx Samira nautılis. Ne yapabileceksin? Oyun tamamen bot lane etrafında dönüyor Jungle oynadığım zaman sadece bota yatırım yaparım bu yüzden. Top lanein oyuna 0 etkisi vardır sırf bu yüzden main koridorum top lanei bıraktım orman mainledim.
Tamam.

Boş muhabbet top lane oynuyorsun diyelim nasıl taşıyacaksın oyuna hiçbir etkin yok. Ben top lane Aatrox oynuyorum ırelia hariç ezemediğim karakter yok. Benim lanei ezmemin hiçbir önemi yok oyun bot lane etrafında dönüyor sen topta 1V1 atıyorsun bot lane Dragon side ında senin takımın ve karşı takım 4V4 fight atıyor şanslıysan senın takımın kazanıyor şansın yoksa 4V4 de karşı takım kazanıyor ve maç orada bitmiş oluyor. Sen istediğin kadar top lane de kas karşı botlane Lulu Vayne Lulu Jinx Samira nautılis. Ne yapabileceksin? Oyun tamamen bot lane etrafında dönüyor Jungle oynadığım zaman sadece bota yatırım yaparım bu yüzden. Top lanein oyuna 0 etkisi vardır sırf bu yüzden main koridorum top lanei bıraktım orman mainledim.

Topta boş boş farmlamak yerine lane ittirip rakipleri üzerine çekmen lazım.

O sırada takımınında bir avuç avel olmayıp objektif almaları veya diğer lanelerden baskı kurmaları lazım yani yine takımına bağlısın.

Yahu kardeşim, takımına bağlı olmayan bir rol söylesene? MOBA oyununda takımın kötüyse istersen hile falan ol fayda etmez.

Arkadaşlar sadece oyun içindeki savaş değil takımındakilerle de savaş vermek zorunda kalıyorsunuz. Bu gibi durumlarda arkadaşlarını sakinleştirin ve kazanmak istiyorsanız onları yönlendirin. Çok toxiclerse gg.

Bakın, arkadaşım falan yok. Var da onlar da feeder. Yahu lütfen, ben ne yaparsam hangi karakteri alırsam oyunları kazanabilirim? 6 oyun oynuyorum, 5 Win alıyorum. Sonra 6 oyun oynuyorum, 6 lose alıyorum. Silver 1-2 arasında gidip geliyorum. Kafayı yiyeceğim.
Smurf hesap açıp Katarina öğren 10 maçtan 8 i win.

Geri
Yukarı