LoL'e gelen Vanguard güvenli mi?

Valve'ninmin karizma.

Yama gelmeden önce yayınladıkları makaleyi okuduğumda, "Vanguard'dan haz etmiyorsanız oyunu şimdiden silebilirsiniz" gibisinden bir yazı yayınlamışlardı. Hile önlemek maksadıyla veri toplayıp Çin'e yolladıkları bas bayağı belli.
Vanguard'ın geldiği yamanın sabahı, üyesi olduğum bir Facebook grubundaki bir yayında script açmış 5 kişi flex kasıyordu. Vanguard'ın İşini yapamadığı belli.

Bunları geçtim oyun içi FPS düşüşleri ve rastgele çökmeler yaşadık arkadaşımla oynarken. Sanki yazılımı alelacele piyasaya sürmüşler gibi. Valorant oynamadığım için aynı yazılımı birebir LoL'e mi aktarmışlar bilmiyorum ama düzelmesesine biraz zaman var gibi.

Bir sorum var Vanguard güvenli mi? Veri çalma falan diyorlar.
Hocam PC'nize root yetkisi ile kontrol altında tutuyorlar. Bu demek oluyor ki. Sizden habersiz arkada istediği herşeyi yapabilir demek. Root yetkisi herşeyi kapsıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Vallahi hocam ben LoL'u Valorant'i sildim Riot Client'i sildim. LoL'ü özlüyorum belki indiririm ama sanmıyorum çünkü tek sorun hileler değil zaten oyuncular da çok toxic rank kasilmiyor oyunu satıyorlar hile gelmese ne olur? Ben şahsen ilk başlarda güveniyordum Riot'a ama Tencent'e satılmış olması falan bir Çinli şirkete bilgisayarındaki tüm bilgileri vermek ne kadar doğru bilmiyorum sırf hile gelmesin diye. Ben bir de LoL'ü unutmuş olan Riot'un böyle bir koruma sistemini oyuncular için getirdiğini düşünmüyorum kesin bilgi falan depoluyorlar.

Vallahi hocam ben LoL'u Valorant'i sildim Riot Client'i sildim. LoL'ü özlüyorum belki indiririm ama sanmıyorum çünkü tek sorun hileler değil zaten oyuncular da çok toxic rank kasilmiyor oyunu satıyorlar hile gelmese ne olur? Ben şahsen ilk başlarda güveniyordum Riot'a ama Tencent'e satılmış olması falan bir Çinli şirkete bilgisayarındaki tüm bilgileri vermek ne kadar doğru bilmiyorum sırf hile gelmesin diye. Ben bir de LoL'ü unutmuş olan Riot'un böyle bir koruma sistemini oyuncular için getirdiğini düşünmüyorum kesin bilgi falan depoluyorlar.
Bidaha yükledim canım sıkıldı.

12 yıldır hile sorununu çözemeyen, hala her maç hile gelen Valve'nin mi? Komik.

En azından adamlar kendi ağızıyla diyor biz kernele yerleşmek istemiyoruz diye ayrıca şu an VAC'in AI si öğreniyor savunmak gibi olmasın ama ileride Vanguard seviyesini aşabilir.

En azından adamlar kendi ağızıyla diyor biz kernele yerleşmek istemiyoruz diye ayrıca şu an VAC'in AI si öğreniyor savunmak gibi olmasın ama ileride Vanguard seviyesini aşabilir.
Maşallah bu VAC'ın yapay zekası nasıl bir yazılım harikasıysa 10 yıldır öğreniyor. Öğrendi öğrenecek bakalım az kaldı, bir 20 senecik falan lazım sadece.

Maşallah bu VAC'ın yapay zekası nasıl bir yazılım harikasıysa 10 yıldır öğreniyor. Öğrendi öğrenecek bakalım az kaldı, bir 20 senecik falan lazım sadece.

Sistemi yenilediler.

Yeni konular

Geri
Yukarı