LT520 7800x3D soğutması normal mi?

Monarchh

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar boşta 39-55 arası oyundayken 60-80 arası oluyor genelde oyunda 70'te boşta 45-50'de takılıyor. Bu değerler normal mi?

Normal miden kastı sorun değilde sıcaklıkların örneğin LT520 ile 70 veya 30 olması. Daha düşük veya yüksek mi olması gerekiyor onu soruyor anladığım kadarıyla.
Değerler normal gibi o soğutucu icin.
Hocam bu soğutucu için konuşmayacağım da başka 7800x3d kullanıcıları 2k da veyahut başka bir şekil diyor oyunda 50 dereceyi geçmiyor şaşırıyorum acaba uv falan mı yapıyorlar

Hocam bu soğutucu için konuşmayacağım da başka 7800x3d kullanıcıları 2k da veyahut başka bir şekil diyor oyunda 50 dereceyi geçmiyor şaşırıyorum acaba uv falan mı yapıyorlar
Hocam 240mm soğutucuyla normal şartlarda oyunda 50 derece altı yakalayamazlar ki? Kasanın hava akışı, işlemci soğutucu ve termal macun gibi bir çok faktör var.

Hocam 240mm soğutucuyla normal şartlarda oyunda 50 derece altı yakalayamazlar ki? Kasanın hava akışı, işlemci soğutucu ve termal macun gibi birçok faktör var.

Termal macun güzel, arkada egzoz fanım yok, kullandığım kasa 4000D airflow ayrıca hocam adamlar boşta 30-35 diyor oyunlarda Max 60'ı geçmiyor diyor anlamıyorum bazı 360mm kullanıcılarda konu açmış 70 derece ve normal mi diye. MSI'dan kontrol ettiğimde ise fanlar vs çalışıyor garip.

Geri
Yukarı