7800x3D 89.5 dereceyi görmesi normal mi?

Evet daha bugün topladım sistemi MX-4 kullandım.

Haklısınız galiba kullandığım sıvı soğutma dandik bir marka en kısa sürede değiştireceğim izloy marka 240mm kullanıyorum şu an.
İzoly , Turbox , Rampage , Gamepower bu tarz ürünleri çok önermiyorum hocam soğutmalarda fiyatına göre kalite tabi bu etkende var hava soğutmada önermiyorum bu arada yük altında aşırı ses yapacağını düşünüyorum eğer takıntılı değilseniz hava soğutmada olabilir. Almışken bir kaç sene kafam rahat etsin derseniz en azından 240'lık iyi bir sıvı soğutma önerebilirim özellikle Arctic marka ürünleri çok iyidir Liquid Freezer 2 modelini kullandım 4 sene hiç bir sorun çıkarmadı.Şimdi 3.Nesil olanı var 360'lığa geçtim çok memnunum.

Izoly, Turbox, Rampage, Gamepower bu tarz ürünleri çok önermiyorum hocam soğutmalarda fiyatına göre kalite tabii bu etkende var hava soğutmada önermiyorum bu arada yük altında aşırı ses yapacağını düşünüyorum eğer takıntılı değilseniz hava soğutmada olabilir. Almışken birkaç sene kafam rahat etsin derseniz en azından 240'lık iyi bir sıvı soğutma önerebilirim özellikle Arctic marka ürünleri çok iyidir Liquid Freezer 2 modelini kullandım 4 sene hiçbir sorun çıkarmadı. Şimdi 3.nesil olanı var 360'lığa geçtim çok memnunum.

Teşekkür ederim tavsiyen için.

Yeni konular

Geri
Yukarı