Lucifer Michealson hakkında ne düşünüyorsunuz?

Lucifer Michealson hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Kendisi, kendisiyle dalga geçiyor ama alttan verdiği mesajlar ve gerçekler güzel.

Oy: 27 44,3%
  • Nötr. Sadece adını duydum ve kendisini pek bilmiyorum.

Oy: 4 6,6%
  • Saçma bir kafa yapısı var.

Oy: 30 49,2%

• Oy verenlerin toplamı
    61
Adam her videoda başka bir adam oluyor bir videosu var adam resmen MrBeast `opsiyonle`l bir videosu var tam gerisini anladınız işte. Örnekler aşağıda.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Vaktinde o ile başlayan hakaretin çocuğu olduğunu söylüyordu diye hatırlıyorum. Midpoint'te kendisi ve Allah varmış rivayete göre. (!)
Acaba adama dediğiniz "çocuğu" lafıyla hakaret etsek daha sonra dava sürecinde "ben öyle bir ithamda bulunmadım, kendisini o öyle tanımlıyor" açıklaması yapsak kurtulur muyuz?

Acaba adama dediğiniz "çocuğu" lafıyla hakaret etsek daha sonra dava sürecinde "ben öyle bir ithamda bulunmadım, kendisini o öyle tanımlıyor" açıklaması yapsak kurtulur muyuz?
Aklıma gelen tek şey şu müzik, yargıç inandırıcı bulmayıp %64 şansla söylediğimizi reddedebilir. Yani kurtulma ihtimali, kurtulamamaktan düşük.

Kendisini gerçekten çok seviyorum. Verdiği mesajları dedikleri her şey cidden iyi ve anlamlı(bazen saçma olabiliyor) onun harici tarzını çok beğeniyorum. Yaşadığı hayat mükemmel. Millet sallıyor falan ama bir şeyler başarmış. Ve şu anda kral gibi yaşıyor. Kim istemez ki?

Yanlış kişi, doğru motivasyon.
Şaka maka adam zaten kendine güldürmek için çekiyor, İnstagram'da artık tüm mizah ve shitpost sayfalarında en az 1 kere bu adam var, bazı videoları gereksiz ama bazı videolarında gerçekten doğru söylüyor, millette ciddiye almayıp dalga geçiyor.

Geri
Yukarı