Lucifer Michaelson hakkında ne düşünüyorsunuz?

TheZed

Picopat
Bu insansı varlık hakkında ne düşündüğünüzü merak ediyorum. Ben kendi fikrimce hayatı sadece paradan ve kadınlardan ibaret sanan birisi. Bazen doğru konuştuğu zamanlar oluyor ama %80 gereksiz konuşuyor. Tek istedikleri sadece ilgi ve bu ilgi onlara daha çok para kazandırıyor. Adamın videolarını izleyenler %80 nefret ediyordur. Aceba bu sefer nasıl saçmalamış diye meraktan izlenme ve ilgi verdikleri gerçektir.

Bu insansı varlık hakkında ne düşündüğünüzü merak ediyorum. Ben kendi fikrimce hayatı sadece paradan ve kadınlardan ibaret sanan birisi. Bazen doğru konuştuğu zamanlar oluyor ama %80 gereksiz konuşuyor. Tek istedikleri sadece ilgi ve bu ilgi onlara daha çok para kazandırıyor. Adamın videolarını izleyenler %80 nefret ediyordur. Bu sefer nasıl saçmalamış diye meraktan izlenme ve ilgi verdikleri gerçektir.
Geçen gün Midpoint'e gittim, bana dediler ki kaç kişisiniz. Ben de dedim ki iki. Nasıl yani teksiniz dedi. Ben de dedim ki ben ve ALLAH.

Bu insansı varlık hakkında ne düşündüğünüzü merak ediyorum. Ben kendi fikrimce hayatı sadece paradan ve kadınlardan ibaret sanan birisi. Bazen doğru konuştuğu zamanlar oluyor ama %80 gereksiz konuşuyor. Tek istedikleri sadece ilgi ve bu ilgi onlara daha çok para kazandırıyor. Adamın videolarını izleyenler %80 nefret ediyordur. Acaba bu sefer nasıl saçmalamış diye meraktan izlenme ve ilgi verdikleri gerçektir.

Çok zenginler ve hala video mu çekiyorlar ?. Hangi zengin bununla uğraşırki.

Son düzenleme:
Bu insansı varlık hakkında ne düşündüğünüzü merak ediyorum. Ben kendi fikrimce hayatı sadece paradan ve kadınlardan ibaret sanan birisi. Bazen doğru konuştuğu zamanlar oluyor ama %80 gereksiz konuşuyor. Tek istedikleri sadece ilgi ve bu ilgi onlara daha çok para kazandırıyor. Adamın videolarını izleyenler %80 nefret ediyordur. Acaba bu sefer nasıl saçmalamış diye meraktan izlenme ve ilgi verdikleri gerçektir.

Nefret ettiğim bir kişi aksine kardeşim de çok sever aralarında fark göremiyorum zaten ikisi de birbirinin aynısı kısacası benım kardeşimde tam bir çocugu ne kardeşimi ne o adamı seviyorum Allah ikisini de ne yapmasın.

600k abone olmasına rağmen bu kadar etkileşim toplaması konusunu tebrik ediyorum. Sosyal medyanın hilesi zaten çoktan çözüldü. Disslike denilen bir buton artık çalışmıyor. Clickbait çalışmıyor. Cinsellik ve Dinden prim kasıyorlar. Kendisi zengin olsa da YouTube'dan kazandığını düşünüyorum. Milyoner adamın YT'de düzenli Shorts atacağını sanmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı