Lumia 520 Alınır mı?

Teknosayı aradım ürün ellerinde yokmuş.Bende Lumia 520 satın aldım gittigidiyor.com'dan.
Zaten babamı alıyorum oyun falan oynamayacak , Whatsapp bile kullanacağını sanmıyorum.

Bende Şuan 520 var , 1 senedir kullanıyorum. Telefonda kasma vb. hiçbir sorun yaşamadım şimdiye kadar. (Asphalt 8 açiyor daha ne olsun :D) Bu seviyedeki diğer samsung ve Lg telefonlarda bu kadar performans yok Bütçeniz düşükse kesinlikle almanızı öneririm.

Bende Şuan 520 var , 1 senedir kullanıyorum. Telefonda kasma vb. hiçbir sorun yaşamadım şimdiye kadar. (Asphalt 8 açiyor daha ne olsun :D) Bu seviyedeki diğer samsung ve Lg telefonlarda bu kadar performans yok Bütçeniz düşükse kesinlikle almanızı öneririm.

Merhaba. Zaten telefonda oyun oynanacağı falanda yok. Sadece babam arama falan yapar. Birazda internet.
Sipariş verdim zaten. Yorumunuz için teşekkür ederim.

Merhaba. Zaten telefonda oyun oynanacağı falanda yok. Sadece babam arama falan yapar. Birazda internet.
Sipariş verdim zaten. Yorumunuz için teşekkür ederim.
Uzun süre kullanılacaksa herhangi bir Lumia modeli de alınabilir. Nasıl olsa oyun oynanmayacakmış. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

@eopFnc Windows 10 mağazaları birleştirince ve Windows Phone Rom'u çıkıncada kurmayacaksın değil mi? Şimdi söylenen uygulama azlığı uydurma. Windows Phone pişmanlık değildir. Sadece yeni gelişen bir ekosistem lütfen ön yargılı davranmayı tekrar dene.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı