Rehber Lumia Serisi Windows Mobile 10 Güncelleme Rehberi

Grubunuz neydi ve nerede katılmak inceleme isterim.

Bayramdan sonra bakayım eski sağda solda sürünen HDD lerin birisinde.
Dediğim programı ve uygulama dosyalarını paylaşayım ama önce düzenlemem gerekiyor dümenden lisanslama yapmıştım :) onu devredışı yapmam gerekiyor.

Senin kanalın mı bu? daha önce araştırıp bulmuştum ve bu arada youtube kanal linkimi atayım orda bulabilirsin telegramımızı :)

Selam bende 1320 kullanıcısıyım en az 8.10.14219.341 demişsiniz ama ben device recovery tool ile yazılım attıktan sonra sürümüm bayağı geriye düştü ve güncelleme hatası alıyor ne olur yardım edin.

Dosya Ekleri

• InkedWP_20230426_002.jpg
    InkedWP_20230426_002.jpg
    123,1 KB · Görüntüleme: 40
  • WP_20230426_003.jpg
    WP_20230426_003.jpg
    93 KB · Görüntüleme: 35
Lumia 920'yi 8.10.14219.341'e güncellerken 80072ee2 hatasını alıyorum çözümü nedir?

Lumia 920'yi 8.10.14219.34'e güncellerken 80072EE2 hatasını alıyorum ne yapmak lazım çözümü nedir?

Lumia 920'yi 8.10.14219.341'e güncellerken 80072ee2 hatasını alıyorum çözümü nedir?

Lumia 920'yi 8.10.14219.34'e güncellerken 80072EE2 hatasını alıyorum ne yapmak lazım çözümü nedir?
Eğer cb hatası alıyorsan sunucudan kaynaklı devam edersen bazen şansına güncelleyebiliyor.

Bu microsoft son zamanlarda .cab update sunucularını kapattıkları için çoğu zaman hata alabiliyorsunuz.

Eğer cb hatası alıyorsan sunucudan kaynaklı devam edersen bazen şansına güncelleyebiliyor.

Bu microsoft son zamanlarda .cab update sunucularını kapattıkları için çoğu zaman hata alabiliyorsunuz.
Hocam bu cihazlar bir şekilde Andorid'e döndürülse hayata döner resmen.
Benim eski Windows phone'lu bir HTC'm vardı. Android'e döndürdüm en azından Whatsapp, Instagram ve oyunlar yüklenebilid.

Eski Windows Phone'lar berbat ötesi bir şey.

Hocam bu cihazlar bir şekilde Andorid'e döndürülse hayata döner resmen.
Benim eski Windows phone'lu bir HTC'm vardı. Android'e döndürdüm en azından Whatsapp, Instagram ve oyunlar yüklenebilid.

Eski Windows Phone'lar berbat ötesi bir şey.
Android projesi var x20 cihazlar için ama önermiyorum beklemedeyiz bakalım birileri çıkartır.

Bu Microsoft son zamanlarda. Cab Update sunucularını kapattıkları için çoğu zaman hata alabiliyorsunuz
Sabah 10'dan beridir denemekteyim maksimum %32'yi gördü hâla denemekteyim ve bazen de internet bağlı olmasına rağmen internete bağlayın diyor 5 kere telefonu kapat aç yapınca düzeliyor denemeye devam edeceğim.

Sabah 10'dan beridir denemekteyim maksimum %32'yi gördü hâla denemekteyim ve bazen de internet bağlı olmasına rağmen internete bağlayın diyor 5 kere telefonu kapat aç yapınca düzeliyor denemeye devam edeceğim.
Edin hocam gerçekten oluyor ekranı açık bırakmayın kapatın kenara koyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı