Rehber Lumia Serisi Windows Mobile 10 Güncelleme Rehberi

Yok yeni rehber olarak yayınlayacağım depremzedeyim o yüzden tam zamanım olmuyor maalesef sevgiler.
çok geçmiş olsun hocam Allah yardım etsin
Bende arkadaş gibi deneyeceğim

Yok yeni rehber olarak yayınlayacağım depremzedeyim o yüzden tam zamanım olmuyor maalesef sevgiler.
Çok geçmiş olsun hocam Allah yardımcınız olsun
Bende arkadaş gibi deneyeceğim birkaç kere

Deprem yüzünden başka ildeyim yapacağım hala aklımda hocam.

Geçmiş olsun hocam iyi günler Lumia 925 var telefonumu maalesef kaybettim ve bunu kullanmak zorundayım bana yardımcı olur musunuz sizin attığınız 2. link tıkladığımda saçma sapan bir sayfa çıkıyor. Şimdi sonradan attığınız link üzerindeki programı çalıştırdım ve güncelleme yapıyorum umarım olur.

Maalesef :-( işareti alıyorum ekranda ne yapmam gerekiyor yardımcı 2. link çalışmıyor.

Son düzenleme:
Bende biraz araştırma yaptım iutoolda bu hatanın sebebi .cab uyuşmazlığındanmış çözümü yok yani ondan 920 yerine 625'e yapacağım.

Bu aygıt kullanımdayken kaldırılamaz diyor Windows dosya gezginini kapadım arkada hiç bir şey açık değil yine aynı hata. Gizli simgeleri gösterden çıkar dedim bu cihazı bir program kullanıyor diyor hangi program kullanıyor bilmiyorum ne yapayım?

Ben yanlış okumuşum usb bağlantısını kesip aygıtı kaldıracakmışım.

Hocam Allah razı olsun sizden. Rehber mükemmel olmuş işime yaradı.

Son düzenleme:
Bende biraz araştırma yaptım iutoolda bu hatanın sebebi .cab uyuşmazlığındanmış çözümü yok yani ondan 920 yerine 625'e yapacağım.

Bu aygıt kullanımdayken kaldırılamaz diyor Windows dosya gezginini kapadım arkada hiç bir şey açık değil yine aynı hata. Gizli simgeleri gösterden çıkar dedim bu cihazı bir program kullanıyor diyor hangi program kullanıyor bilmiyorum ne yapayım?

Ben yanlış okumuşum usb bağlantısını kesip aygıtı kaldıracakmışım.

Hocam Allah razı olsun sizden. Rehber mükemmel olmuş işime yaradı.
Önemli olan dikkatli okumanız olucaktır gerisi kolay emin olun bir zorluğu yok pes etmeyin oluyor kısacası :)

Geri
Yukarı