macOS Mavericks Apple logosunda kalıyor

Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar, Niresh Mavericks kurulumu yapıyorum ama bu ekranda kalıyor. Kurulum menüsüne dahi geçmiyor nasıl çözerim?

0AF31F24-E15B-4361-85EA-1F298E8B5104.jpeg

Sadece CSM kapamak Hackintosh için yetersiz. O hatayı Above 4G Decoding'i Enabled yaparak geçen çok kişi var. Sizde Above 4G Decoding'i geçtim, Secure Boot bile açıkmış. Bir zahmet ne boot edilsin, ne de kurulsun :D Umutsuz olunacak bir şey yok, eninde sonunda kurulumu yaparız.

Sadece CSM kapamak Hackintosh için yetersiz. O hatayı above 4G Decoding'i enabled yaparak geçen çok kişi var. Sizde above 4G Decoding'i geçtim, Secure Boot bile açıkmış. Bir zahmet ne boot edilsin, ne de kurulsun :D umutsuz olunacak bir şey yok, eninde sonunda kurulumu yaparız.

Az önce onu enable yaptım ama onun dışında diğer ayarların çoğunu yapmadım.
Sadece CSM kapamak Hackintosh için yetersiz. O hatayı above 4G Decoding'i enabled yaparak geçen çok kişi var. Sizde above 4G Decoding'i geçtim, Secure Boot bile açıkmış. Bir zahmet ne boot edilsin, ne de kurulsun :D umutsuz olunacak bir şey yok, eninde sonunda kurulumu yaparız.

Olmadı hocam az önce denedim o ayarı. Aynı hata, hepsini denedim.

Son düzenleme:
Tamamdır, düzenleyip tekrar config atacağım.
SMBIOS'u iMac18,2 olarak değiştirip, boot-arg'dan bir komut sildim. Test edelim:

Tamamdır, düzenleyip tekrar Config atacağım.
SMBIOS'u iMac18, 2 olarak değiştirip, boot-arg'dan bir komut sildim. Test edelim:

Test edip geliyorum.
Tamamdır, düzenleyip tekrar Config atacağım.
SMBIOS'u iMac18, 2 olarak değiştirip, boot-arg'dan bir komut sildim. Test edelim:

Aynı hatayı aldım hocam.

Son düzenleme:
Önceki Config'i silip, bununla test eder misiniz?

Test edip geliyorum.
Bu hatayı aldım.

image.jpg
image.jpg

Geri
Yukarı