macOS Mavericks Apple logosunda kalıyor

Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar, Niresh Mavericks kurulumu yapıyorum ama bu ekranda kalıyor. Kurulum menüsüne dahi geçmiyor nasıl çözerim?

0AF31F24-E15B-4361-85EA-1F298E8B5104.jpeg

Windows'ta gizli öğeleri gösterme seçeneğini açın. USB/EFI/OC'deki gizli Config dosyalarını ve son attığınız görünen Config'i silip, baştan atın ve deneyin.

Hocam Windows yok bilgisayarımda Linux'ta aynı şeyi denediğimde. Contentflavour diye bir dosya var.

Belki yanlış atmışımdır tekrar atıp deneyeceğim.

Config'te veya EFI'de bunu almanı sağlayacak bir hata yok açıkçası. Linux kaynaklı bunu yaşıyor olabilirsin. Varsa Windows bilgisayar ile EFI'yi belleğe atmayı dene. Aldığın hata Config seçilmediğinde olur çünkü.

Windows bilgisayarım yok. Failed to load parse Configuration hatası alıyorum. Az önce Config adını yanlış girmişim.

Dostum Config adına dokunmana gerek yok. Klasördeki Config'i silip, indirdiğini içine atacaksın sadece. Adımları doğru uyguladıktan sonra aldığın hatayı belirtirsin.

Hayır ondan değil indirilenler dosyasında 2 tane Config olduğu için config(1).plist olarak kaydetmiş.
Dostum Config adına dokunmana gerek yok. Klasördeki Config'i silip, indirdiğini içine atacaksın sadece. Adımları doğru uyguladıktan sonra aldığın hatayı belirtirsin.

Evet OC: Failed to parse hatası alıyorum.

Bellektekini silip test eder misin?

End randomseed hatası yine.

Test eder misiniz?

Bu da olmazsa OpenCore EFI/config'ten ziyade BIOS güncelliği ve diğer SATA vb. ayarlar/USB portlarından kaynaklandığını düşünüyorum. Test edilebilecek tek diğer şey ise OpenCore'un 0.7.1 sürümü.

Geri
Yukarı