Mahalleme nasıl VDSL getirebilirim?

Bilal Cihan

Kilopat
Daha fazla  
Evet cidden bu sorunun cevabını öğrenmek istiyorum. Superbox tercih edemem hem pahalı hem radyasyon yayıyor. Altyapı nasıl getirebilirim?

Fibrere başvur. Superonline veya Türk Telekom fibere. VDSL artık bana göre dizilmemesi gereken bir teknoloji. Bende VDSL2 var ve bana ftth sözü verip. VDSL2 dizdiler.

Bir iki ay önce bana adsl bile vermiyorlardı port yok diye. Daha sonra şikayet edilebilecek heryere şikayet ettim, bir aya yakın bekledim sonuç çıkmadı. Bir aile dostundan rica ettim turktelekom çalışanı üçüncü günde vdsl bağladılar 😂. Tanıdık bulmaya çalış, yedek port falan varsa bağlanır.

Onun için imza toplamanız gerekiyor. Superbox konusunda da fiyatı uygun bence ama radyasyonunu bilemem.
Türk Telekoma başvuru yapıcağım sırada bana Türk Telekom müşterisi olmam gerektiğini söylüyor başvuru yapmam için. Aklım çok karışık. Belediye merkezine gidip dava açıcam sonunda o olucak.

Bir iki ay önce bana ADSL bile vermiyorlardı port yok diye. Daha sonra şikayet edilebilecek her yere şikayet ettim, bir aya yakın bekledim sonuç çıkmadı. Bir aile dostundan rica ettim Türk Telekom çalışanı üçüncü günde VDSL bağladılar 😂. Tanıdık bulmaya çalış, yedek port falan varsa bağlanır.

O aile dostunu nereden bulacağım :D hiç tanıdık yok orada çalışan.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı