Mail hesabına bağlı tüm bağlantılar çalınıyor

sweetc4n

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Kullandığım tüm mail adreslerinden PUBG, Facebook, Snapchat, Instagram gibi ağlara benim izinim olmadan giriş yapılıyor. Google hesabımda çift doğrulama var ve benden başka hiçbir cihaz yok. Laptop kullanıyorum Kaspersky'dan virüs taraması yaptım ve hiçbir şey bulamadım. Sorun şu ki mailime kimse bağlanmadan maillerimin bağlı olduğu farklı faklı hesaplara giriş yapılıyor giriş yerleri Türkiye'den giren de var Rusya'dan giren de var. Geçen hafta da kartım ile Microsoft üzerinden 21 euroluk bir çekim yapılmaya çalışıldığına dair doğrulama kodu geldi ve bahsettiğim diğer uygulamalardan da doğrulama kodları alıyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (87).png
    Ekran Görüntüsü (87).png
    190,8 KB · Görüntüleme: 25
  • Ekran Görüntüsü (86).png
    Ekran Görüntüsü (86).png
    165,3 KB · Görüntüleme: 23
Aynısı başıma geldi birkaç gün önce Kaspersky bazı RAT türlerini tespit edemiyor Malwarebytes indirip Full tarama yap.

Tarama yaptım 8 10 tane dosya buldu ve kaldırdı. Birisi bana Discord'dan ulaşıp hesabıma onun girdiğini söyledi ve beni tehdit etti onu bulamıyıcağımı ve bana giden maillerin ona gittiğini antivirüs programları ile bundan kurtulamıyıcağımı istersem polise gidebileceğimi söyledi ve mesajları sildi.

Tüm hesapların şifrelerini değiştiriniz.
bunu daha önce de yapmıştım

Tarama yaptım 8 10 tane dosya buldu ve kaldırdı. Birisi bana Discord'dan ulaşıp hesabıma onun girdiğini söyledi ve beni tehdit etti onu bulamıyıcağımı ve bana giden maillerin ona gittiğini antivirüs programları ile bundan kurtulamıyıcağımı istersem polise gidebileceğimi söyledi ve mesajları sildi.

bunu daha önce de yapmıştım
O zaman format atmaktan başka bir çaren yok. Güzel bir format at iyice sıfırla bilgisayarını. Formattan sonra şifrelerini değiştir. Geçmiş olsun.

O zaman format atmaktan başka bir çaren yok. Güzel bir format at iyice sıfırla bilgisayarını. Formattan sonra şifrelerini değiştir. Geçmiş olsun.
daha önce de format atmıştım ama devam etti tekrar atmama gerek var mı şuan şifreleri tekrar değiştiriyorum

Bu arada ben bana yazan kişiye inanmadım çünkü elinde delil yoktu o olduğuna dair bence kendince eğlenmeye çalışmış ergenin birisi.

daha önce de format atmıştım ama devam etti tekrar atmama gerek var mı şuan şifreleri tekrar değiştiriyorum

Bu arada ben bana yazan kişiye inanmadım çünkü elinde delil yoktu o olduğuna dair bence kendince eğlenmeye çalışmış ergenin birisi.
Format atın, 2Fac vesaire oturumunuzun çalınması durumunda işe yaramaz. Cookie hijacking olayı ile 2Fac geçebilirler. Şansa bırakmadan temiz format atın.

Yeni konular

Geri
Yukarı