Manga ve anime hakkındaki düşünceniz nedir?

murataltug

Femtopat
Daha fazla  
Anime izliyor musunuz?
Manga okuyor musunuz?
Hangi animeyi izlemeliyim?
Hangi mangayı okumalıyım?
Çizgi roman ve manga sizce nedir?
Kendi çizimleriniz var mı?

En sevdiğiniz anime ve manga karakteri kimdir?

Anime ve mangaya yeni başladım anime olarak Monster seyrettim sinemada gerçekçilik ve ağır tempoyu sevenler için harika bir polisiye.

Manga ise kara kalem in zirvesidir kesinlikle basit değil büyük bir emek ürünüdür şu anda titanları okuyorum ve mükemmel acaba bizide yer mi bu titanlar yani manga yazısız bile olsa çok güzel bir sanat eseri.

Peki manga ve anime hakkındaki düşünceniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet.
Evet.
Berserk.
Solo leveling.
Çizgi roman daha espirili manga ise duruma göre daha ciddi (kendi fikrim)
Hayır.
Anime = luffy / manga = sung jin woo.

Sadece vakit geçirmek için.

Anime izliyor musunuz?
Manga okuyor musunuz?
Hangi animeyi izlemeliyim?
Hangi mangayı okumalıyım?
Çizgi roman ve manga sizce nedir?
Kendi çizimleriniz var mı?

En sevdiğiniz anime ve manga karakteri kimdir?

Anime ve mangaya yeni başladım anime olarak Monster seyrettim sinemada gerçekçilik ve ağır tempoyu sevenler için harika bir polisiye.

Manga ise kara kalem in zirvesidir kesinlikle basit değil büyük bir emek ürünüdür şu anda titanları okuyorum ve mükemmel acaba bizide yer mi bu titanlar yani manga yazısız bile olsa çok güzel bir sanat eseri.

Peki manga ve anime hakkındaki düşünceniz nedir?
Anime ve manga ile ilgilenmiyorum ama ilgilenenlere de birşey demiyorum beni ilgilendirmez kim neyden keyif alıyorsa onu yapsın.

Çok değil şu sıralar ama evet
Şu an takip ettiğim 2 manga var
Seinen seviyorsanız Vinland Saga shounen seviyorsanız FullMetal Alchemist

Yani çok güzel serilerde var ama çok boş seride var o yüzden dikkatli olmak lazım.

Evet
Evet
Başlangıç için Kimetsu no Yaiba (Demon Slayer)
Chainsaw Man okuyabilirsiniz, devam ediyor mangası
Çizgi roman ve manga apayrı türler
Hayır.

Tomioka Giyu ~ Demon Slayer
Manjiro Sano - Tokyo Revengers

Seviyorum, benim için nefes almak gibi birşey.

Animelerin daha keyif verdiğini düşünüyorum ama mangaların da ayrı bir yeri var.
One piecede güncele geldikten sonra manga ile devam etmek pek de sarmamıştı ne kadar mangası güzel olsa da.
Mesela romantik anime mangaları çok sarmayabilir ama aot, berserk gibi animelerin mangalarını okumak keyif verir diye düşünüyorum.

Animelerin daha keyif verdiğini düşünüyorum ama mangaların da ayrı bir yeri var.
One piecede güncele geldikten sonra manga ile devam etmek pek de sarmamıştı ne kadar mangası güzel olsa da.
Mesela romantik anime mangaları çok sarmayabilir ama aot, berserk gibi animelerin mangalarını okumak keyif verir diye düşünüyorum.
Başlangıç için serttirler ama AOT ve Berserk…<3

Bu arada 1058 bölüm izlemek de ayrı bi’ yürek istiyor.

Sadece son soru için konuşursam. Anime ya da manga ile hiçbir işim olmadı ama toplumun bunlara karşı gereksiz bir ön yargıya sahip olduğunu düşünüyorum. Durduk yere nefret eden, eleştiren, sevenleri aşağılayıp saygı duymayan çok insan gördüm. Bu kadar sorun etmeye gerek yok bence.

Sadece son soru için konuşursam. Anime ya da manga ile hiçbir işim olmadı ama toplumun bunlara karşı gereksiz bir ön yargıya sahip olduğunu düşünüyorum. Durduk yere nefret eden, eleştiren, sevenleri aşağılayıp saygı duymayan çok insan gördüm. Bu kadar sorun etmeye gerek yok bence.
Özellikle Türk toplumunda “animeci” diye bir ayrım var, bende bazen buna maruz kalıyorum, insanı o sinir ediyorlar ki, nefretle çalkalanıyorum resmen. Herkes ne seviyorsa onu izlesin, sanarsın 100 kere himym izlemişler de dizi-film kültürü dersi veriyorlar 🤣 Gerçekten insanların hobilerine salça olmaya bayılan bir milletiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı