Manga ve anime hakkındaki düşünceniz nedir?

@Achlyis sadece hobilere değil, düşüncelere saygı duymayan bir toplumun içindeyiz. Bir insan niye durduk yere böyle bir şeye nefret duyar, saygı duymaz? Karşındakine saygı duymazsan sen de saygı beklemeyeceksin ama bizim toplumda bu yok. Herkesin kendi bildiği, kendi düşünceleri, kendi zevkleri en doğru.

Başlangıç için serttirler ama aot ve berserk…<3

Bu arada 1058 bölüm izlemek de ayrı bi' yürek istiyor.

En son Manga'da 1085 çıktı. İzlemediysen şiddetle öneriyorum su gibi akıyor.
Başlangıç için aot olabilir ama berserk biraz daha ağır bir anime.
Yeni başlayanlar için jj kaisen, Demon Slayer gibi biraz mide kaçan animeler daha iyi olabilir.

Bu aralar pek değil.
Aynı cevap.
Yeni başladıysan Demon Slayer'ya da sert bir giriş yapmak istiyorsan Cyberpunk edgerunners.
Manga olarak jojo serisini öneririm çizimleri orijinal ve harika hem de manganın part 7'sinden başlasanız sorun olmaz çünkü part 7'de hikaye rebootlanıyor.
Çizgi romanlar daha çok batı kültürüne yakın oluyor ve çoğu biraz mangalardaki shounen türüne daha yakın oluyor ama mangaları genellikle Japon'lar çiziyor ve mangalar çok daha büyük yaş kitlelerine hitap ede biliyor.
Maalesef yok.

En sevdiğim karakterler diyor ve makima çünkü, diğer villianların aksine çok daha derin amaçları ve fikirleri var.

Manga ve anime hakkında düşüncelerim ise herkes istediğini izleyebilir ama genellikle anime izleyenlere insanlar bts fanı falan diyor(bu ara Bts'i sadece örnek için dedim yani k-pop dinleyen insanlarla sorunum yok) ikisi ne alaka bilmiyorum ama salak biri gibi falan görüyor insanlar genellikle anime izleyen insanları.

En son Manga'da 1085 çıktı. İzlemediysen şiddetle öneriyorum su gibi akıyor.
Başlangıç için aot olabilir ama berserk biraz daha ağır bir anime.
Yeni başlayanlar için jj kaisen, Demon Slayer gibi biraz mide kaçan animeler daha iyi olabilir.
Mide kaçan galibe *açan demek istemişsinizdir ö-öyle değil mi hocam?

Anime izliyor musunuz?
Manga okuyor musunuz?
Hangi animeyi izlemeliyim?
Hangi mangayı okumalıyım?
Çizgi roman ve manga sizce nedir?
Kendi çizimleriniz var mı?

En sevdiğiniz anime ve manga karakteri kimdir?

Anime ve mangaya yeni başladım anime olarak Monster seyrettim sinemada gerçekçilik ve ağır tempoyu sevenler için harika bir polisiye.

Manga ise kara kalem in zirvesidir kesinlikle basit değil büyük bir emek ürünüdür şu anda titanları okuyorum ve mükemmel acaba bizide yer mi bu titanlar yani manga yazısız bile olsa çok güzel bir sanat eseri.

Peki manga ve anime hakkındaki düşünceniz nedir?
1-) Evet 2-) Evet 3-) ReZero 4-) Dengeki Daisy 5-) Manga japon çizgi romanı. Onun dışında manganın daha yetişkinlere hitap etmesi ve çizim kalitesi hariç önemli bir fark yok. 6-) Hayır.
Animesi izlenmeyecek veya animesi izlense bile mangasının mutlaka baştan okunması gereken bir tane yapım varsa o da Berserktir.

Manga okumak mı anime izlemek mi dersen, manga okumak derim. Monster 74 bölüm sinemada nasıl seyrettin onu?

1- Bu aralar pek değil
2-Bu aralar değil
3-Death note
4-Tokyo Revengers'ın mangasını çok sevmiştim ben. Onun dışına Uzumuaki öneririm.
5-Film ve çizgi roman gibi.
6-Hayır
7-Obito

Ben de severim manga okumayı hatta Uzumaki favorim. Ama takıntı yapan insanlardan nefret ediyorum.
Daha geçen instagramda gezinirken bi arkadaşı gördüm arkaya İtachiyi koymuş, "Sevgili yapmak salaklıktır" yazmış. Yorumlar da öyle değil vs. diyenlerle de dalga geçmiş. Aslında çok güzel anime ve mangalar var ama kitlesinin bir kısmı asosyal ergenlerden oluştuğu için önyargılı yaklaşılıyor.

Anime izliyorum. Genel olarak animasyonları seviyorum.

MaNga güzel grup şarkılarını seviyorum. Anime izlemediğim için yorum yapamayacağım ama arkadaşlarım seviyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

wYbE16279.jpg

jKls16286.jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı