Manor Lords nasıldır?

Mr.Ezio

Femtopat
Daha fazla  
Manor lords oyunu çıktı erişip oynama şansınız oldu mu? Şu an Steam da 15 dolar ( yaklaşık 490 lira ) deneyimleme şansınız oldu mu alınır mı sizce? Arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Yorumları kontrol ettiğimde strateji tarafının kötü olduğu ama şehir kurma mekaniklerinin iyi olduğunu belirtiyorlardı oyunun optimizasyon konusunda sıkıntısı olmadığı sadece içerik bakımından eksik olduğunu söyleyende var ama dediğim gibi strateji tarafını çok övmüyorlardı lakin güncellemeyle çözüleceğine inanan çok insan gördüm ben satın almadım ama düşünüyorum.

Ben oyun çıkmadan önce kısa bir deneme sürümü yayınlamışlardı onu oynamıştım ve beğenmiştim. Şu an satın almadım ama bence zamanı olanlar için saatlerin gömüleceği bir oyuna benziyor.

Yorumları kontrol ettiğimde strateji tarafının kötü olduğu ama şehir kurma mekaniklerinin iyi olduğunu belirtiyorlardı oyunun optimizasyon konusunda sıkıntısı olmadığı sadece içerik bakımından eksik olduğunu söyleyende var ama dediğim gibi strateji tarafını çok övmüyorlardı lakin güncellemeyle çözüleceğine inanan çok insan gördüm ben satın almadım ama düşünüyorum.

Birkaç yayıncının oynama ve inceleme videolarını izledim gayet güzel bir atmosfere sahip fiyatta Epic'e göre daha uygun gelince malum ülkemizdeki fiyat artışlarınıda göz önünde bulundurarak oyunu satın aldım ama henüz indirmedim. Alınır gibi duruyor bence sende fiyat şu an uygunken al dursun hocam kütüphanende.

Bende merak ediyorum kararsizim alıp almamakta çünkü bu tarz oyunlar pek oynamadim Age of Empires dışında.

Oyunun görselleri bana göre Age of Empires'ten daha iyi gibi duruyor.

Ben oyun çıkmadan önce kısa bir deneme sürümü yayınlamışlardı onu oynamıştım ve beğenmiştim. Şu an satın almadım ama bence zamanı olanlar için saatlerin gömüleceği bir oyuna benziyor.

Evet bende şu an fiyat uygunken aldım müsait olunca indirip deneyimleyeceğim.

Şu an satın aldım 15 dolar fakat kartıma ''steam amsterdam 537,18 tl'' olarak yansıdı bu alışveriş. Nedenini bilmiyorum.
Oyundan bahsedecek olursak, bugün için birçok eksiğinin olduğu kesin fakat ucu o kadar açık bir oyun ki, uzun yıllar bir çok güncelleme alacağını düşünüyorum.
Oyunun en güzel yanı hem şehir kurma hem de stratejik, Total War tarzı savaş mekaniklerini barındırması.

Geri
Yukarı